Promocja dnia

Jednominutowy Menedżer Motywuje

Audiobook: Jednominutowy Menedżer Motywuje

 

Ken Blanchard

 

JANUSZ GERMAN

 

MT Biznes

 

13 godz. 51 min.

 

Duże pudełko kartonowe

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

89,90 zł

89,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jednominutowy Menedżer Motywuje

  Jednominutowy Menedżer Motywuje

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-7746-708-4
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: MT Biznes


  "Jednominutowy Menedżer" odniósł nieprawdopodobny sukces, szturmem zajmując pierwsze miejsce na liście bestsellerów "New York Timesa". Zaufaj doświadczeniu Jednominutowego Menedżera, którego poszczególne części teraz znajdziesz w jednym pakiecie!

  Nowy Jednominutowy Menedżer

  NOWE wydanie, oparte na ponadczasowym biznesowym klasyku – zaktualizowane tak, aby współczesny czytelnik mógł szybciej odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie.

  Zwięzła lektura dla wiecznie zajętych menedżerów. Osiągnięcie sukcesu w zarządzaniu swoją pracą i życiem nigdy nie było tak istotne jak teraz.

  Poznaj sekrety Nowego Jednominutowego Menedżera i wykorzystaj je w praktyce.

  Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły

  Autorzy opisują cztery etapy rozwoju, jakie przechodzą wszystkie zespoły w drodze do osiągnięcia wysokiej wydajności: rozpoznanie, niezadowolenie, integrację i produkcję. Wyjaśniają, w jaki sposób powinien działać menedżer, by każda grupa stała się w pełni efektywna szybko i praktycznie bezstresowo.

  Jednominutowy Menedżer i przywództwo

  Książka ta w jasny i prosty sposób uczy menedżerów sztuki Przywództwa Sytuacyjnego® – prostego systemu, w którym nie uznaje się tradycyjnej postawy, polegającej na traktowaniu wszystkich podwładnych w ten sam sposób.

  Jednominutowy Menedżer spotyka małpę

  Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się, jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić.

  Jednominutowy Menedżer: Równowaga życia i pracy

  Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu

  Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione „ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami”.

  Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce

  To kolejny etap prostego i wyjątkowo skutecznego programu mającego niebagatelny wpływ na kształt nowoczesnego biznesu. Skorzystaj z tej unikalnej wiedzy już dzisiaj! Poznaj praktyczne tajniki jednominutowego zarządzania organizacją.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: