Promocja dnia

Szef to zawód

Audiobook: Szef to zawód

 

Jerzy Gut, Wojciech Haman

 

Cezary Morawski

 

One Press

 

6 godz. 4 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Audiobook niedostępny

62,90 zł

62,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Szef to zawód

  Szef to zawód

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • wydania: 2015
  ISBN:
  978-83-283-1842-7
  format: 14 x 12,5cm
  Producent: One Press

  Ta książka jest szczególna na naszym rynku, bo jej dwa wcześniejsze wydania sprzedały się w nakładzie ponad 40 000 egzemplarzy, co w polskich warunkach jest niezwykle dobrym wynikiem dla poradnika biznesowego.
  Ta książka jest szczególna, bo w badaniach Think Tank „Biznesowe Bestsellery Dwudziestolecia” na lekturę najbardziej inspirującą polskich menedżerów znalazła się na liście „Top 20” jako jedyna polska pozycja.
  Ta książka jest też szczególna, bo powstała na podstawie ponad dwudziestoletniej praktyki biznesowej i szkoleniowej. Dotyczy polskiej rzeczywistości i uwzględnia polską specyfikę.
  Autorzy tej książki nie pouczają i nie dają „dobrych rad”, ale wskazują precyzyjne narzędzia i konkretne algorytmy działania, które mogą być użyteczne w codziennej pracy szefa i trudnych sytuacjach z podwładnymi.
  Trzecie wydanie zostało poszerzone o narzędzia budowania współpracy, której brak jest poważnym problemem rozwojowym wielu zespołów, firm i organizacji w Polsce.
  Psychologia szefa. Szef to zawód Wojciecha Hamana i Jerzego Guta jest wyrazem ich szczególnego uznania dla polskich menedżerów.
  Szefie, ta książka przyda Ci się, jeżeli:

      - masz kłopoty z przekazywaniem trudnych decyzji;
      - denerwuje Cię i osłabia narzekanie i marudzenie podwładnych;
      - potrzebujesz więcej narzędzi do motywowania pracowników i budowania postawy odpowiedzialności;
      - wyrosłeś z zespołu swoich kolegów i trudno Ci się pogodzić z samotnością w roli szefa;
      - chcesz zainwestować w budowanie współpracy w swoim zespole.

  Jerzy Gut.
  Urodzony w 1955 r. Do 1990 zajmował się praktyczną psychologią, prowadząc treningi psychologiczne, psychoterapię i szkolenia oraz przygotowania do prywatyzacji. Od 1991 r. jest współwłaścicielem Grupy Szkoleniowej Kontrakt/OSH, trenerem biznesu i coachem. Wspiera realne negocjacje i rozwiązywanie konfliktów w wielu firmach. Prowadzi szkolenia i coaching indywidualny dla wyższej kadry kierowniczej. Jest współautorem trzech innych książek: Docenić konflikt, Handlowanie to gra, Coaching narzędziowy.

  Wojciech Haman
  . Urodzony w 1954 r. Absolwent Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Pracował w OTiRO, PTP oraz Laboratorium Psychoedukacji, prowadząc treningi psychologiczne i psychoterapię. Od 1991 r. jest współwłaścicielem Grupy Szkoleniowej Kontrakt/OSH i trenerem biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach wyższej kadry kierowniczej z zakresu umiejętności szefowskich i rozwiązywania realnych konfliktów. Prowadzi indywidualny coaching szefowski i wdrożenia mechanizmu coachingu w firmach. Wykształcił kilkudziesięciu trenerów. Jest współautorem trzech innych książek: Docenić konflikt, Handlowanie to gra, Coaching narzędziowy.

  Opinie

  Oceń 
  2017-05-07

  Dobry

  Bardzo dobry i praktyczy

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Szef to zawód

  Szef to zawód

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: