Pomarańczowa rewolucja w biznesie

Audiobook: Pomarańczowa rewolucja w biznesie

 

Adrian Gostick, Chester Elton

 

Robert Michalak

 

MT Biznes

 

10 godz. 30 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

39,90 zł

39,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pomarańczowa rewolucja w biznesie

  Pomarańczowa rewolucja w biznesie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7746-382-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent:MT Biznes


   

  Przełomowy sukces osiąga się dzięki samonapędzającym się zespołom!

  Adrian Gostick oraz Chester Elton, bestsellerowi autorzy i znani konsultanci specjalizujący się w dziedzinie przywództwa, napisali przełomowy poradnik na temat tworzenia wysoce efektywnych zespołów.

  Badania wskazują, że zaledwie 20 procent zespołów choćby zbliża się do pełnego wykorzystywania własnego potencjału.

  W jaki sposób twój zespół może znaleźć się w tym gronie?

  Na podstawie przełomowych danych zgromadzonych przez Best Companies Group podczas wywiadów z udziałem 350 tysięcy osób, a także na podstawie niezwykłych analiz wyjątkowych zespołów funkcjonujących w wiodących firmach, takich jak Zappos.com, Pepsi Beverages Company czy Madison Square Garden, autorzy zidentyfikowali kluczowe cechy charakterystyczne dla członków przełomowych zespołów. Wskazali również zestaw zasad obowiązujących w wybitnych zespołach – zasad kształtujących kulturę pozytywnej pracy zespołowej i umożliwiających osiąganie nadzwyczajnych rezultatów.

  Odwołując się do licznych, konkretnych historii zaczerpniętych ze zgromadzonych materiałów, autorzy objaśniają szczegółowo, w jaki sposób funkcjonują badane przez nich wybitne zespoły. Wskazują przy tym, że menedżer może doprowadzić do przeobrażenia swojego zespołu w grupę wybitnych pracowników, zabiegając o:
  •    Większą precyzję w wyznaczaniu celów
  •    Większe zaufanie wśród członków zespołu
  •    Bardziej otwarty i szczery dialog
  •    Większe poczucie odpowiedzialności wśród członków zespołu
  •    Wyrażanie adekwatnego uznania dla wkładu wnoszonego przez poszczególnych członków zespołu
  Niezwykłe historie o funkcjonowaniu tych zespołów stanowią prosty, ale przemawiający do wyobraźni opis kroków, które należy podjąć, aby wprowadzić swój zespół na poziom przełomowych osiągnięć, aby rozpalić w nim pasję i wizję niezbędną do przeprowadzenia pomarańczowej rewolucji.


  O AUTORACH

  Adrian Gostick
  jest współautorem przełożonej na język polski Zasady marchewki (The Carrot Principle) oraz The Daily Carrot Principle. Obie książki znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa” i trafiły na rynki ponad pięćdziesięciu krajów świata. Gostick należy również do grona liderów firmy O.C. Tanner Company, prowadzącej działalność wydawniczą i szkoleniową w obszarze zaangażowania pracowników. Więcej informacji o jego osobie znaleźć można na stronie AdrianGostick.com.

  Chester Elton jest współautorem marchewkowych bestsellerów, popularnym prelegentem specjalizującym się w tematyce motywacji oraz wpływowym ekspertem w dziedzinie globalnych trendów na rynku pracy. Jest wiodącym konsultantem i badaczem firmy O.C. Tanner w dziedzinie zaangażowania pracowników, współpracuje z licznymi klientami z listy Fortune 100. Zaprasza na stronę ChesterElton.com.

  Więcej informacji na carrots.com

  OPINIE

  Ta książka może zmienić twoją firmę, ponieważ uczy, jak tworzyć wybitne zespoły zdolne wywierać efekt »wow« dla klientów, pracowników oraz dostawców.
  Tony Hsieh, dyrektor generalny, Zappos.com, autor książki Dawaj innym szczęście

  Prawdziwy przełom. Gostick i Elton wprowadzają nas na nowe wyżyny rozwijania wybitnych zespołów. Ta książka zapewni ci wyniki na światowym poziomie!.
  Marshall Goldsmith, trener pracujący z menedżerami wysokiego szczebla i autor książki Pozytywne nastawienie

  W tej książce udało się uchwycić istotę przywództwa oraz możliwość kształtowania przez liderów takich zespołów, które rzeczywiście pracują i osiągają coś istotnego.
  G.J. Hart, prezes i dyrektor generalny Texas Roadhouse, Inc.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: