Promocja dnia

Promocja dnia

Efektywne spotkanie biznesowe

Audiobook: Efektywne spotkanie biznesowe

 

Patrick Lencioni

 

Michał Staszczak

 

5 godz. 41 min.

 

Pudełko DVD

 

MT Biznes

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Efektywne spotkanie biznesowe

  Efektywne spotkanie biznesowe

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7746-138-9
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: MTBiznes

  W swoim najnowszym, niepozwalającym oderwać się od czytania dziele z gatunku business fiction, bestsellerowy autor, Patrick Lencioni, oferuje czytelnikom kolejną interesującą i prowokującą do myślenia książkę. Tym razem koncentruje się on na rozwiązaniu jednego z najboleśniejszych, a jednocześnie najczęściej lekceważonych problemów współczesnego biznesu – źle przeprowadzanych zebraniach. To, co proponuje, jest jednocześnie i proste, i rewolucyjne.

  Casey McDaniel, założyciel i dyrektor generalny Yip Software, znalazł się w gąszczu problemów, do których sam się przyczynił, a z którymi nie potrafi sobie poradzić. Nie wie także, gdzie lub do kogo ma się zwrócić o radę. Jego podwładni nie mogą mu pomóc. Są równie zdezorientowani wskutek ich nużących zebrań jak on sam.
  W świat Caseya wkracza nietypowy doradca, Will Petersen. Kiedy zaproponuje niekonwencjonalne, wręcz radykalne podejście do rozwiązania problemu spotkań, Casey jest już na tyle zdesperowany, by go posłuchać.

  Podobnie jak w innych swoich książkach, Lencioni pokazuje schemat przełomowego modelu, pozwalając na jego zastosowanie w praktyce. Efektywne spotkanie biznesowe to szczegółowy plan działania dla przywódców, którzy pragną zwiększyć efektywność, a zmniejszyć frustrację wśród członków swojego zespołu oraz stworzyć atmosferę zaangażowania i pasji.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: