Promocja dnia

audiobook - Zespole, do dzieła! - Praca zbiorowa

Audiobook: Zespole, do dzieła!

 

Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier

 

JANUSZ GERMAN

 

MT Biznes

 

4 godz. 20 min.

 

Pudełko DVD

 

19,90 zł

19,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Zespole, do dzieła!

  Zespole, do dzieła!

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Audiobook wydany: 2016
  ISBN: 978-83-7746-982-8
  Producent: MT Biznes

  W dzisiejszych czasach oczekuje się od nas wszystkich w pracy coraz większej skuteczności zespołowej. Czy jednak wiemy, jak zbudować zespół, który naprawdę potrafi wykorzystać wiedzę, doświadczenie i motywację swoich członków?

  Większość z nas nie wie, szybko popada we frustrację, poddaje się i skłania ku samodzielnemu działaniu, ale w dzisiejszym środowisku biznesowym nie jest to dobre rozwiązanie.

  Na szczęście jest lepszy sposób!

  Trzej eksperci, Ken Blanchard, Alan Randolph i Peter Grazier, przedstawiają nam w tej książce trzyetapowy proces, dzięki któremu potrafimy przekształcić każdy zespół w tzw. zespół na wyższym poziomie, czyli zespół wykorzystujący efektywnie pomysły i motywację wszystkich swoich członków oraz czas swoich przywódców, proces przynoszący korzyści każdemu członkowi zespołu z osobna i całej organizacji.

  Dyskusje, analizy przykładów i pytania pomogą czytelnikowi i jego kolegom z zespołu nauczyć się dzielenia informacjami, by budować większe zaufanie i poczucie odpowiedzialności, jasnego wyznaczania granic, by dać członkom zespołu wolność do odpowiedzialnego działania, oraz zarządzania samym sobą, by zespołowo podejmować dobre decyzje.

  Jeśli wprowadzisz w życie rady zawarte w tej książce, przekonasz się, że praca zespołowa sprawia przyjemność, daje satysfakcję i zapewnia wysoką wydajność.

  Opinie

  Napisz opinię

  Zespole, do dzieła!

  Zespole, do dzieła!

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: