Wielka Magia

Audiobook: Wielka Magia

 

Elizabeth Gilbert

 

Paulina Holtz

 

Dom Wydawniczy Rebis

 

6 godz. 35 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wielka Magia

  Wielka Magia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:978-83-7818-807-0
  format: 12,5 x 14
  Producent: Rebis


  Wielka Magia
  - zdaniem m.in. "USA Today" i "Vanity Fair" najgorętsza książkowa premiera tej jesieni

  Autorka Jedz, módl się, kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim, którym brakuje pewności siebie, wytrwałości czy cierpliwości, by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem, pokazuje, jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy.

  Jeśli pragniesz napisać książkę, stworzyć dzieło sztuki, znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji - Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości, mocy i radości.

  Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conference, który dała Elizabeth Gilbert, obejrzało do tej pory na YouTubie ponad 11,5 mln osób.

  Gilbert odziera z tajemnicy proces tworzenia, opisuje praktyki wielkich twórców i pokazuje nam, jak czerpać natchnienie z codzienności. - "Harper's Bazaar"Gilbert to empatyczny i inspirujący coach dla wszystkich, którzy pragną więcej od życia. - "Library Journal"

  Elizabeth Gilbert

  to autorka światowego bestselleru Jedz, módl się, kochaj oraz jego kontynuacji I że cię nie opuszczę... Pierwsza książka doczekała się ekranizacji z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych. Zanim autorka osiągnęła tak spektakularny sukces, napisała powieści Ludzie z wysp i Ostatni taki Amerykanin (w finale National Book Award). Za zbiór opowiadań Imiona kwiatów i dziewcząt otrzymała Pushcart Prize i była nominowana do Pen/Hemingway Award. Pracowała też jako dziennikarka w "GQ", jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award. REBIS opublikował wszystkie wymienione książki jej autorstwa, a także Botanikę duszy.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wielka Magia

  Wielka Magia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: