Promocja dnia

U brzegu

Audiobook: U brzegu

 

Sara Gruen

 

Ewa Sobczak

 

Dom Wydawniczy Rebis

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  U brzegu

  U brzegu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2015
  ISBN:978-83-7818-802-5
  format: 12,5 x 14
  Producent: Rebis


  Kolejna powieść Sary Gruen, autorki bestsellerowej Wody dla słoni, po raz kolejny ujawnia jej talent do tworzenia urzekających fabuł z historią w tle!

  Trwa II wojna światowa... Madeleine Hyde, młoda przedstawicielka filadelfijskiej socjety, towarzyszy mężowi oraz ich najlepszemu przyjacielowi w wyprawie w poszukiwaniu legendarnego potwora z Loch Ness. W Szkocji Madeleine uświadamia sobie ogrom szerzącego się wokół zła, ale też poznaje prawdę o swoim mężu. Jednocześnie świeżo nawiązane znajomości pozwalają jej dostrzec moc otaczającego ją piękna i mnogość nieoczekiwanych możliwości...

  Piękna, bogata, chwytająca za serce powieść o miłości i kobiecej przyjaźni, która świetnie ukazuje, jaki wpływ wojna wywiera na życie zwykłych kobiet.

  Zapiera dech w piersiach (...) śmiała opowieść o przygodzie, przyjaźni i niespodziewanej miłości z drugą wojną światową w tle. - "Harper's Bazaar"

  Gruen jest mistrzynią w przedstawianiu realiów i szczegółów epoki, U brzegu jest kolejnym przykładem tej zadziwiającej sztuki. - "Glamour"

  Opinie

  Napisz opinię

  U brzegu

  U brzegu

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: