PROFESOR STONER

Audiobook: PROFESOR STONER

 

John Williams

 

Janusz Zadura

 

Sonia Draga

 

11 godz. 45 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  PROFESOR STONER

  PROFESOR STONER

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok nagrania: 2014
  ISBN:
  978-83-7999-150-1
  format:
  19 x 13 cm
  Wydawnictwo: Sonie Draga

  Arcydzieło literatury światowej! Powieść na tyle uniwersalna, że stała się światowym bestsellerem 20 lat po śmierci autora!

  „Ta książka zasługuje na miano klasyki”. The Guardian

  William Stoner urodził się u schyłku XIX wieku w ubogiej rodzinie z Missouri. Wysłany do stanowego uniwersytetu, by studiować agronomię, miast tego zakochuje się w angielskiej literaturze i wsiąka w akademickie życie, tak odmienne od dotychczasowej jałowości. Jednak to tylko chwilowy uśmiech losu. Z biegiem lat Stoner doświadcza szeregu rozczarowań: małżeństwo z „odpowiednią” familią odgradza go od własnych rodziców, jego kariera staje się dokuczliwa, żona i córka oddalają się od niego, a doświadczenie ożywczej miłości kończy się groźbą skandalu. Zagłębiający się w sobie profesor Stoner odkrywa stoicki spokój przodków i konfrontuje się z konieczną samotnością.

  Błyskotliwa i głęboko poruszająca powieść Johna Williamsa to dzieło znakomitego stanu umysłu. William Stoner wyłania się z niego nie tylko jako archetyp Amerykanina, ale także jako nieprawdopodobnie egzystencjalny bohater.

  Opinie

  Napisz opinię

  PROFESOR STONER

  PROFESOR STONER

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: