I wciąż ją kocham

Audiobook: I wciąż ją kocham

 

Nicholas Sparks

 

Grzegorz Mielczarek

 

Albatros

 

8 godz. 48 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

32,90 zł

32,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  I wciąż ją kocham

  I wciąż ją kocham

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 13,5 x 19 cm
  ISBN:
  978-83-7885-420-3
  Producent: Albatros

  John Tyree po trudnym dzieciństwie swoją przyszłość widzi tylko armii Stanów Zjednoczonych. Załamany tym, że nie może zdobyć wyższego wykształcenia I nie ma żadnej dobrej pracy wstępuje w szeregi mundurowych. Przez przypadek, kiedy jest na przepustce, poznaje piękną dziewczynę. Savananah to spełnienie jego marzeń, pomimo różnych przeciwności piętrzących się przed nimi ich miłość trwa. Ale, czy wysawiona na poważną próbę nie załamie się? Wciągająca powieść z obrazem współczesnych Amerykanów.

  Nicholas Sparks (ur. 31 grudnia 1965 w Omaha) — popularny amerykański pisarz. Autor powieści: „Pamiętnik”, „List w butelce”, „Jesienna miłość”, „Na ratunek”, „Na zakręcie”, „Anioł stróż”, „Ślub”, „Trzy tygodnie z moim bratem”, „Prawdziwy cud”, „Od pierwszego wejrzenia”, „I wciąż ją kocham”, „Ostatnia piosenka”, „Bezpieczna przystań”, „Dla ciebie wszystko”.

  Książki Sparksa doczekały się licznych ekranizacji: w „Pamiętniku” Nicka Cassavetesa wystąpili Ryan Gosling oraz Rachel McAdams, a w „Liście w butelce” Luisa Mandoki — Kevin Costner, Robin Wright oraz Paul Newman.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  I wciąż ją kocham

  I wciąż ją kocham

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: