Na szafocie

Audiobook: Na szafocie

 

Hilary Mantel

 

MARIAN CZARKOWSKI

 

Sonia Draga

 

17 godz. 45 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Na szafocie

  Na szafocie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-7508-765-9
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Sonia Draga

  Hilary Mantel, rekonstruując od stuleci owiane tajemnicą okoliczności upadku Anny Boleyn, stworzyła pasjonujące dzieło "Na szafocie", na kartach którego postaci sprzed wieków ożywają w pełnym blasku. Henryk VIII zakochuje się w Joannie Seymour. Tomasz Cromwell, wykonując wolę władcy, stara się doprowadzić do rozwiązania małżeństwa z Anną Boleyn, co kończy się – jak wszystkim wiadomo – nie unieważnieniem, tylko ścięciem. Jedna z bardziej znanych historii w dziejach nowoczesnej Anglii, opowiedziana z talentem literackim, który zasłużył na podwójnego Bookera! Siła tej niezwykłej powieści tkwi w szczególe, w odbrązowieniu postaci historycznych, w tchnięciu w nie życia na nowo, w dygresji…

  Hilary Mantel (ur. 6 lipca 1952 w Glossop) – brytyjska pisarka, autorka popularnych powieści, w tym „Zmiany klimatu”, „W komnatach Wolf Hall”, „Na szafocie”.
  Po studiach imała się różnych zajęć, pracowała między innymi jako sprzedawczyni i pracownik socjalny w szpitalu. Kilkakrotnie zmieniała też miejsce zamieszkania, w latach siedemdziesiątych była to Botswana, następnie Arabia Saudyjska, a w drugiej połowie lat osiemdziesiątych – ponownie Wielka Brytania.
  Jako pisarka debiutowała w roku 1985 powieścią „Every Day is Mother's Day”. W 2009 roku została uhonorowana nagrodą Bookera za powieść historyczną „W komnatach Wolf Hall”.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Na szafocie

  Na szafocie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: