Obca pamięć

Audiobook: Obca pamięć

 

Dan Krokos

 

Anna Szymańczyk

 

StoryBox

 

8 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,95 zł

24,95 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Obca pamięć

  Obca pamięć

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  Rok wydania: 2013
  ISBN:
  978-83-63302-79-5
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: StoryBox

  Dziewczyna budzi się sama na ławce w parku, w stanie amnezji. W przypływie paniki uwalnia tajemniczą energię, która powo­duje przerażenie i niszczycielską panikę wśród otaczających ją ludzi. Wyjątkiem w tym oceanie strachu jest Peter, chło­piec, który ani trochę nie jest zaskoczony szokującymi zdolnościami Mirandy. Miranda odkrywa mroczną tajemnicę, która zmusza jej zespół do ucieczki. Nagle jej przeszłość nie wydaje się już taka ważna… bo okazuje się, że może nie być dla niej przyszłości.

  Mistrzowski debiut Dana Krokosa to przyśpieszający puls thriller pełen akcji, w którym odkrycie przeszłości przez jedną dziewczynę dostarcza wystarczająco dużo dramaturgii do zapoczątkowania niezapomnianego i odważnego cyklu.


  Po dziewięciu latach nalewania benzyny na stacji paliw w celu uzyskania środków na skończenie studiów Dan Krokos, lat dwadzieścia sześć został pisarzem na pełen etat. Uwielbia oglądać telewizję, grać na komputerze i pić kawę. Obecnie pracuje nad kolejną książką o przygodach Mirandy. Śledź jego poczynania na Twisterze (@DanKrokos) lub odwiedź jego stronę internetową www.dankrokos.com.

  ANNA SZYMAŃCZYK - Aktorka. Absolwentka Akademii Teatralnej im A. Zelwerowicza w Warszawie. Otrzymała nagrodę specjalną na XVIII Festiwalu szkół teatralnych w Łodzi. Debiutowała w Warszawskim teatrze 6 Piętro. Znana z seriali Przystań i Pierwsza Miłość. Obecnie współpracuje z teatrem Stu w Krakowie, Teatrem Polskiego Radia oraz Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Obca pamięć

  Obca pamięć

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: