Lux Perpetua

Audiobook: Lux Perpetua

 

Andrzej Sapkowski

 

zespół aktorów

 

Fonopolis Sp. z o.o.

 

22 godz. 51 min.

 

Mały digipack cztero- i więcej skrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

79,90 zł

79,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Lux Perpetua

  Lux Perpetua

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 12,5 x 14 cm
  ISBN:
  978-83-7578-049-9
  Producent: Fonopolis

  Lux Perpetua” to trzeci tom fantastyki historycznej z serii „Trylogii Husyckiej” w wykonaniu Andrzeja Sapkowskiego. W czasie wojen Husyckich, główny bohater Reynevan chce pomścić brata zamordowanego przez demonicznego Pomurnika. Podążając przez ziemie śląskie, czeskie i polskie, poszukując zemsty, wplątuje się w miłosne i polityczne intrygi. Gdy odnajduje prawdziwe uczucie, jego wybranka zostaje porwana. On, medyk, zielarz, idealista oraz bezinteresowny obrońca chorych i cierpiących, musi wcielić się w rolę husyckiego szpiega, dywersanta, zabójcy i bezlitosnego mściciela. Rozdarty pomiędzy obowiązkiem a głosem serca, stawia wszystko na jedną kartę, byle wyrwać ukochaną z rąk wrogów.

  Lux perpetua godnie wieńczy dzieło mistrza. Jest napisana z rozmachem, z niezwykłą dbałością o historyczny szczegół, z charakterystycznym dla Sapkowskiego humorem i wyczuciem językowym. Wojenne okrucieństwo kontrastuje ze wzruszającymi scenami miłosnymi, losy bohatera splecione z wątkiem wielkiej polityki zmierzają do nieuchronnego, a jednak zaskakującego finału.

  O produkcji audiobooka:

  Produkcja „Trylogii Husyckiej” to największa do tej pory produkcja audiobooka w Europie, która trwała ponad siedem miesięcy. W części „Boży bojownicy” wystąpiło aż stu siedemdziesięciu aktorów. Na nagraniu usłyszymy spektakularne efekty muzyczne przygotowane przez Adama Skorupę (uznanego przez amerykański portal IGN najlepszym twórcą oryginalnej muzyki do gier komputerowych w 2007 roku za oprawę muzyczną gry „Wiedźmin”). Producentami audiobooka są Fonopolis i SuperNOWA, które wspólnie wydały już dwa tomy opowiadań: „Wiedźmin” oraz „Boży bojownicy"

  W rolach głównych:

  Krzysztof Gosztyła – Narrator
  Lesław Żurek – Reynevan
  Henryk Talar – Szarlej
  Krzysztof Wakuliński – Samson Miodek
  Anna Gajewska – Rixa Foncesa
  Mariusz Bonaszewski – Biskup Konrad Oleśnicki
  Anna Dereszowska – Nikoletta (Jutta)
  Tomasz Marzecki – Pomurnik (Grellenort)
  Krzysztof Banaszyk – Tybald Raabe

  Opinie

  Napisz opinię

  Lux Perpetua

  Lux Perpetua

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: