Obniżka! Walc stulecia

Audiobook: Walc stulecia

 

Rafał A. Ziemkiewicz

 

PIOTR BOROWSKI

 

StoryBox

 

12 godz. 36 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

17,47 zł

-30%

24,95 zł brutto

17,47 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Walc stulecia

  Walc stulecia

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-63302-70-2
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: StoryBox 


  "Walc stulecia" Rafała A. Ziemkiewicza to przejmująca powieść nie tylko z pogranicza fantastyki, ale także polityki i socjologii.
  Za pomocą gry komputerowej Ziemkiewicz pokazuje nam codzienność w wirtualnym świecie dążącym do samodestrukcji i degradacji roli człowieka na ziemi. To także obraz rozwijającej się Europy i toczącego się na jej polu intryg i przemian polityczno-społecznych i technologicznych.

  Książka jest dynamiczną rozprawą na temat przeszłości i wizji niepewnej przyszłości Polaków i całej Europy.

  Jak blisko jesteśmy do urzeczywistnienia tego proroctwa?

  Rafał A. Ziemkiewicz (ur. 13 września 1964 w Piasecznie) — absolwent polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, polski dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny, pisarz science fiction i działacz fandomu. Autor wielu powieści i zbiorów opowiadań, między innymi „Władcy szczurów”, „Skarbów stolinów”, „Pieprzonego losu Kataryniarza”, „Ciała obcego”, „Frajerów”, „Polactwa”, „Michnikowszczyzny. Zapisu choroby”, „Czasu wrzeszczących staruszków”.

  Na dorobek twórczy Rafała Ziemkiewicza składają się zarówno dzieła z gatunku science fiction, jak i utwory zaliczane do publicystyki. W tym pierwszym przypadku literacki debiut stanowiła publikacja opowiadania „Z palcem na spuście” w tygodniku „Odgłosy” (1982). Z kolei karierę publicysty rozpoczynał jako felietonista tygodnika „Najwyższy CZAS!”.

  Trzykrotny laureat prestiżowej nagrody im. Janusza Zajdla, dwukrotny laureat nagrody Śląskiego Klubu Fantastyki, Śkąkfy, laureat Nagrody Kisiela.

  Piotr Borowski jest polskim dyplomowanym aktorem teatralnym filmowym i serialowym. Doskonale odnajduje się także w roli aktora dubbingowego i lektora. Jego głos można usłyszeć w takiej produkcji jak „Harry Potter i Kamień filozoficzny” (2001), „Harry Potter i komnata tajemnic” (2002) jako Oliwier Wood oraz w książkach audio „Gdzie jesteś tatusiu” i „Daleki rejs”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Walc stulecia

  Walc stulecia

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: