Starożytne kości

Audiobook: Starożytne kości

 

Kathy Reichs

 

Grzywacz Marta

 

Sonia Draga

 

11 godz. 23 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Starożytne kości

  Starożytne kości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-7508-614-0
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  Temperance Brennan zostaje wezwana do Montrealu, gdzie znaleziono zwłoki ortodoksyjnego Żyda. Ma zbadać, czy ofiara popełniła samobójstwo, czy też została zamordowana. Podczas oględzin miejsca zwłok nieznajomy wsuwa do kieszeni pani antropolog tajemnicze zdjęcie szkieletu, sugerując, że to ono stanowi klucz do rozwiązania zagadki.

  Tempe szybko odkrywa, że widoczne na fotografii kości zostały odkryte podczas wykopalisk archeologicznych. Dowiaduje się też, że zmarły mężczyzna pod przykrywką firmy importowej prowadził nielegalne interesy na czarnym rynku antyków.

  W towarzystwie detektywa Andrew Ryana oraz Jake’a Druma, specjalisty w dziedzinie archeologii biblijnej, Tempe wyrusza do Izraela, by odkryć pochodzenie tajemniczych szczątków i zbadać starożytną kryptę, w której zostały znalezione.

  Kathy Reichs (ur. 1950 w Chicago) — amerykańska antropolog kliniczna i pisarka, autorka „Déjà Dead”, „Śmierci za dnia”, „Śmiertelnej decyzji”, „Zabójczej podróży”, „Pogrzebanych tajemnic”, „Nagich kości”, „Poniedziałkowej żałoby”, „Starożytnych kości”, „Okruchów śmierci”, „Kości w proch”, „Diabelskich kości”, „206 kości”.

  Pisarka była członkiem specjalnego zespołu, zajmującego się pracami badawczymi i ekshumacyjnymi po ataku na World Trade Center; pracowała także w Rwandzie po wyniszczającej wojnie domowej na zlecenie Międzynarodowego Trybunału Ds. Zbrodni w Rwandzie przy ONZ w celu ekshumacji zwłok zamordowanych.

  Na podstawie jej twórczości zrealizowano popularny serial „Kości”.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Starożytne kości

  Starożytne kości

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: