Promocja dnia

Mroczna połowa

Audiobook: Mroczna połowa

 

Stephen King

 

MARIAN OPANIA

 

Albatros

 

19 godz. 35 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

36,00 zł

36,00 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Mroczna połowa

  Mroczna połowa

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN 978-83-7659-570-2
  format: 19 x 13,5cm

  Producent: Albatros

  Mroczna połowa”, która w postaci audiobooka ukazują się w interpretacji Mariana Opani, jest jedną z popularnych na całym świecie książek Stephena Kinga, autora m.in.: „Carrie”, „Miasteczka Salem”, „Lśnienia”, „Bastionu”, „Martwej strefy”, „Podpalaczki”, „Roku wilkołaka”, „Smętarza dla zwierzaków”, „Talizmanu”, Zielonej mili”, „Desperacji”.

  Słuchacze „Mrocznej połowy” poznają Thada Beaumonta i George’a Starka. Doktora Jekylla i Mr. Hyde’a. Thad jest powieściopisarzem, szczęśliwym mężem i ojcem dwójki uroczych bliźniąt. Sukces, pieniądze i status autora bestsellerów przyniosły mu epatujące przemocą, wydane pod pseudonimem George Stark kryminały, w których stworzył postać brutalnego mordercy Alexisa Machine'a. Pod własnym nazwiskiem napisał nominowaną do National Book Award powieść „Niespodziewany taniec”, zdobywając tytuł najbardziej obiecującego pisarza Ameryki. Niespodziewany szantaż ze strony dociekliwego studenta, który grozi, że zdemaskuje go jako twórcę postaci Machine'a, zmusza go do publicznego wyznania, iż George Stark to w rzeczywistości Thad Beaumont. W obecności reporterów tygodnika „People” Thad urządza Starkowi symboliczny pogrzeb. Ale jego „mroczna połowa” nie zamierza zniknąć – wydaje się, iż powstała z grobu i prześladuje wszystkich, których uważa za winnych ujawnienia tożsamości Starka. W otoczeniu pisarza mnożą się bestialskie morderstwa, zaś pozostawione na miejscach zbrodni ślady jednoznacznie wskazują na Beaumonta jako zabójcę…

  Stephen King (ur. 21 września 1947 w Portland) — popularny amerykański pisarz, kojarzony głównie z horrorami i thrillerami. Czasami tworzył pod pseudonimem Richard Bachman. Autor, który uchodzi za najbogatszego pisarza na świecie, znany jest ze swojej działalności filantropijnej — jego dotacje przyczyniły się między innymi do utrzymania drużyny pływackiej Uniwersytetu Maine w rozgrywkach. Dodatkowo King przyznaje corocznie stypendia dla uczniów szkół średnich i college’u.

  Wiele z utworów pisarza zostało z powodzeniem sfilmowanych. Do najsłynniejszych ekranizacji jego dzieł należą: „Carrie” Briana de Palmy, „Miasteczko Salem” Tobe’a Hoopera, „Lśnienie” Stanleya Kubricka, „Misery” Roba Rainera,  „Skazani na Shawshank” oraz „Zielona mila” Franka Darabonta.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: