Micro

Audiobook: Micro

 

Michael Crichton

 

Wiktor Zborowski

 

Albatros

 

14 godz. 49 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,20 zł

34,20 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Micro

  Micro

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  ISBN: 978-83-7659-896-3

  format: 13,5 x 9 cm
  Producent: Albatros

  Micro”, powieść, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, jest jednym z technothrillerów Michaela Crichtona, autora „Wyższej konieczności”, „Andromeda znaczy śmierć”, „Człowieka terminala”, „Śmierci binarnej”, „Wielkiego skoku na pociąg”, „Zjadaczy umarłych”, „Konga”, „Kuli”, „Parku Jurajskiego”, „Wschodzącego słońca”, „Systemu”, „Linii czasu”, „Państwa stracju”.

  Słuchacze „Micro” będą śledzić grupę młodych naukowców, specjalistów z dziedziny mikrobiologii, entomologii i biochemii, która otrzymuje propozycję uczestnictwa w projekcie naukowym prowadzonym przez amerykańską firmę Nanigen MicroTech. Doktoranci wyjeżdżają na Hawaje. Nie zdają sobie sprawy, że padną ofiarą technologii o jakiej świat jeszcze nie słyszał. Wymarzona praca okaże się w rzeczywistości śmiertelną pułapką...

  Michael Crichton (ur. 23 października 1942 w Chicago, zm. 4 listopada 2008 w Los Angeles) — amerykański pisarz, a także scenarzysta, reżyser i producent filmowy. Z wykształcenia lekarz medycyny, którą ukończył na Harvard Medical School. Zdobyte wykształcenie pomogło mu w twórczości literackiej, na którą składają się głównie tak zwane technothrillery.

  Do jego najbardziej znanych dzieł należą: „Wyższa konieczność”, „Andromeda znaczy śmierć”, „Śmierć binarna”, „Kongo”, „Kula”, „Park Jurajski”, „Zaginiony świat”. Większość powieści pisarza doczekała się ekranizacji: „Park Jurajski” wyreżyserował Steven Spielberg, „Wschodzące słońce” Philip Kaufman, „W sieci” Barry Levinson, „Kongo” Frank Marshall, zaś „Linię czasu” — Richard Donner. Co ciekawe, sam Michael Crichton sam z powodzeniem reżyseruje, w swoim dorobku ma między innymi takie tytuły jak „Śmierć binarna”, „Świat Dzikiego Zachodu”, „Śpiączka” czy „Wielki napad na pociąg”.

  "Sława autora osiągnęła niespotykane w historii literatury rozmiary. Według magazynu »Forbes« Michael Crichton jest najlepiej zarabiającym pisarzem świata".

  "Publishers Weekly"

    

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Micro

  Micro

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: