TRYB WARUNKOWY

Audiobook: TRYB WARUNKOWY

 

Hanna Cygler

 

JOANNA LISSNER

 

Lissner Studio

 

10 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  TRYB WARUNKOWY

  TRYB WARUNKOWY

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2013
  format: 13,5 x 12 cm
  Producent: Lissner

  Pierwszy tom trylogii o burzliwym życiu uczuciowym Zosi Knyszewskiej.
  Przełom lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Zosia Knyszewska rozpoczyna studia i dorosłe życie, w którym miłosne wybory wydają się jej największym problemem. Dziewczyna odkrywa jednak, że otaczająca ją rzeczywistość jest znacznie bardziej skomplikowana, a bliskim osobom nie zawsze można zaufać.
  W tle życiowych perypetii Zosi rozgrywają się przełomowe wydarzenia polityczne tamtych czasów - powstanie „Solidarności”, wprowadzenie stanu wojennego, internowania...

  Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Ukończyła skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim, przez pewien czas pracowała na uniwersytecie i w gdańskim oddziale Polskiej Agencji Informacyjnej. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej –  pisze książki  (nie tylko dla kobiet). Wydała między innymi takie powieści jak „Tryb warunkowy”, „Deklinacja męska/żeńska”, „Przyszły niedokonany”, „Przekład dowolny”, „Głowa anioła”, „Kolor bursztynu”, „Dwie głowy anioła”, „Czas zamknięty”.


  Opinie

  Napisz opinię

  TRYB WARUNKOWY

  TRYB WARUNKOWY

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: