Obserwator

Audiobook: Obserwator

 

Charlotte Link

 

Marta Grzywacz

 

Sonia Draga

 

17 godz. 5 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Obserwator

  Obserwator

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7508-604-1
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga


  Obserwator” Charlotte Link, autorki takich książek jak „Czas burz”, „Drugie dziecko”, „Echo winy”, „Grzech aniołów”, „Ostatni ślad”, „Przerwane milczenie”, ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Marty Grzywacz.

  Słuchacze „Obserwatora” poznają Samsona, który obserwuje życie zupełnie sobie obcych kobiet. Identyfikuje się z nimi i chce wiedzieć o nich wszystko. Może dlatego, że jego własne życie składało się dotychczas tylko z niepowodzeń i odrzucenia?

  Wie też doskonale, co dzieje się u jego sąsiadów, w dodatku sporządza dokładne notatki na ten temat. Samson to singiel, samotnik i dziwak – bezrobotny i nieszczęśliwy. Szary, zwykły człowiek, który nie rzuca się w oczy. Nawet po rozmowie z nim trudno go zapamiętać.

  Z dala, ale pełen oddania, kocha piękną Gillian Ward. Potajemnie bierze udział w jej perfekcyjnym życiu. A jej życie to przystojny mąż, urocza córeczka, dobrze prosperująca firma. Przynajmniej pozornie, bo Samson nagle odkrywa, że to tylko fasada. Że w życiu tej kobiety nic nie jest takie, jak mu się wydawało.

  W tym samym czasie seria okrutnych morderstw wstrząsa Londynem. Ofiary to samotne, starsze kobiety. Zamordowane w okrutny, wyjątkowo brutalny sposób. Policja szuka psychopaty. Mężczyzny, który nienawidzi kobiet.

  Charlotte Link, urodzona w 1963 Roku, należy do najbardziej poczytnych współczesnych autorek niemieckich. Ogromną popularność zawdzięcza przede wszystkim swej wszechstronności. Zasłynęła zarówno dzięki powieściom obyczajowym (między innymi bestsellerowej trylogii „Sturmzeit”, której telewizyjna adaptacja odniosła niebywały sukces), jak i psychologicznym powieściom sensacyjnym w najlepszym brytyjskim stylu. W Polsce nakładem Wydawnictwa Sonia Draga ukazały się do tej pory "Echo winy", "Przerwane milczenie", "Ostatni ślad", "Grzech aniołów", "Dom sióstr" oraz "Drugie dziecko" a w planach są kolejne powieści autorki.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Obserwator

  Obserwator

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: