Cwaniary

Audiobook: Cwaniary

 

Sylwia Chutnik

 

MARIA SEWERYN

 

Świat Książki

 

5 godz. 20 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

9,99 zł

9,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Cwaniary

  Cwaniary

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-7799-702-4
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Świat Książki

  Całkiem współczesna powieść łotrzykowska autorki brawurowej „Dzidzi” i „Kieszonkowego atlasu kobiet”. Cztery kobiety z warszawskiego Mokotowa postanawiają wymierzać sprawiedliwość na własną rękę. Właściwie na cztery pary rąk, żadna z nich bowiem nie boi się bezpośredniej walki. Działają pod osłoną nocy, która sprzyja vendetcie. Brutalni mężowie i chciwi deweloperzy muszą się mieć na baczności!
  Opowieść o nocnej Warszawie, śmierci i idealnie skrojonej zemście. Ta śmieszno-smutna historia jest zarazem głosem w dyskusji o kobietach i polskości.

  Sylwia Chutnik (ur. 1979), pisarka, felietonistka, działaczka społeczna. Kulturoznawczyni, absolwentka Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Prezeska Fundacji Mama działającej na rzecz poprawy sytuacji matek w Polsce. Przewodniczka po Warszawie. Publikowała w wielu czasopismach, jej teksty ukazały się także w książkach zbiorowych. Laureatka Paszportu Polityki w kategorii literatura w 2008 roku i Stołecznego Nobla Ashoki w 2009 roku. Nominowana do nagrody Nike 2009. Mieszka w Warszawie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Cwaniary

  Cwaniary

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: