Jakoś to będzie...

Audiobook: Jakoś to będzie...

 

Jacek Hempel

 

Jacek Kałucki, Sylwester Maciejewski

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

1 godz. 12 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jakoś to będzie...

  Jakoś to będzie...

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-7878-018-2
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna


  W ostatnich latach w Polsce wiele się zmieniło – generalnie na lepsze. Jednak z przemianami nie wszyscy chcą się pogodzić a co gorsza, nie wszyscy umieją znaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości. Zarówno ci, którzy wychowani byli na PRL-owskim cwaniactwie i "przekręcie", jak i ci, którzy przez swoją praworządność i naiwność, nie potrafią znaleźć sobie miejsca w "szarej prozie dnia codziennego".


  Jednoaktówka "Jakoś to będzie..." jest komedią, ale komedią mądrą, wywołującą śmiech, który powoduje refleksje i przynajmniej chwilowe zastanowienie. Każdy z widzów może w niej znaleźć siebie a przynajmniej fragment swojego życia.


  Audiobook w pełni udźwiękowiony.


  Występują:


  JACEK KAŁUCKI Absolwent warszawskiej PWST (1978). Zadebiutował rolą Nieznajomego w „Horsztyńskim". Później Demetriusz w „Śnie nocy letniej", Saint-Just w „Dr Guillotin" oraz nagradzana rola Ahr-Schreitera w „Mrokach".


  SYLWESTER MACIEJEWSKI Absolwent warszawskiej PWST (1978). Pierwsze lata profesjonalnej kariery spędził w stołecznym Teatrze Komedia, gdzie zaangażowała go Olga Lipińska. Zagrał wiele znaczących ról: "Kram z piosenkami", "Ja się nie boję braci Rojek", Książe Szkocji w "Królu Learze" i wreszcie kpt. Lebiadkin w "Biesach". Za tę rolę został nominowany do nagrody aktorskiej "Feliks".

  Opinie

  Napisz opinię

  Jakoś to będzie...

  Jakoś to będzie...

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: