Będzie tylko lepiej

Audiobook: Będzie tylko lepiej

 

Jacek Hempel

 

Jacek Kałucki, Marek Siudym

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

1 godz. 2 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Będzie tylko lepiej

  Będzie tylko lepiej

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-7878-020-5
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Kontynuacja „Jakoś to będzie…”. Bohaterowie, „zaradny chłop” i „zagubiony inteligent” spotykają się po latach. W ich życiu wiele się zmieniło: priorytety, status społeczny, rozczarowania i pasje. Nadal dzieli ich sporo, ale łączy fakt życia w jednym kraju, czy znajdą ze sobą wspólny język?

  Sztuka o błędach w relacjach między ludzkich. Żyjemy obok siebie, jednak często nie potrafimy porozumieć się nawet z najbliższymi. Boimy się lub nie potrafimy spojrzeć realnie w przyszłość. Nie odnajdujemy potencjału, który w nas drzemie. Żyjemy często w swojej małej stabilizacji, kompletnie zapominając o innych.

  Będzie tylko lepiej jest znakomitą komedią obyczajową z zabawnymi, typowymi dla tego gatunku sztuki dialogami oraz wartką akcją i ostro zarysowanymi postaciami.

  Audiobook w pełni udźwiękowiony.


  MAREK SIUDYM

  Absolwent PWST w Warszawie (1974). Polski aktor filmowy, teatralny i kabaretowy, specjalizujący się w rolach komediowych i charakterystycznych, mający także na swoim koncie kilka pierwszoplanowych ról dramatycznych. Występował w teatrach warszawskich: Rozmaitości (1974-81), Kwadrat (od 1990). Popularność przyniosły mu występy w "Kabarecie Olgi Lipińskiej".Zagrał m. in. w Przepraszam, czy tu biją 1976 reż. Marek Piwowski, Miś reż. Stanisław Bareja, Konopielka reż. Witold Leszczyński 1981. Można go było także zobaczyć w serialu Zmiennicy Stanisława Barei 1986, Rozmowa z człowiekiem z szafy  reż. Mariusz Grzegorzek 1993, Prawo ojca reż. Marek Kondrat 1999. Na swoim koncie ma udział w wielu popularnych serialach m. in. Wojenna narzeczona , LokatorzyHela w opałach, Złotopolscy.  JACEK KAŁUCKI


  Absolwent warszawskiej PWST (1978). Zadebiutował rolą Nieznajomego w „Horsztyńskim". Później Demetriusz w „Śnie nocy letniej", Saint-Just w „Dr Guillotin" oraz nagradzana rola Ahr-Schreitera w „Mrokach".

  Opinie

  Napisz opinię

  Będzie tylko lepiej

  Będzie tylko lepiej

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: