Niewidzialny

Audiobook: Niewidzialny

 

Mari Jungstedt

 

AGATA KULESZA

 

Agora

 

7 godz. 37 min.

 

Płyta z książką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Niewidzialny

  Niewidzialny

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-1112-460-8
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Agora

  Właśnie rozpoczyna się sezon turystyczny. W hotelach, schroniskach, na polach kempingowych kłębią się tłumy. Psychopatyczny zabójca rozpoczyna polowanie... Kto będzie ofiarą?

  Malownicza Gotlandia, nadchodzi sezon turystyczny. Wakacyjny nastrój burzy śmierć młodej kobiety. Pierwszym podejrzanym jest jej mąż – poprzedniego dnia widziano, jak doszło między nimi do burzliwej kłótni. Rutynowe dochodzenie inspektora Andersa Knutasa szybko się jednak komplikuje, gdy parę dni później zostaje odnalezione ciało innej ofiary – również młodej kobiety, zamordowanej w zaskakująco podobny sposób. Czy gdzieś w zagęszczającym się z dnia na dzień tłumie turystów kryje się psychopatyczny zabójca? Na to pytanie pomaga policji znaleźć odpowiedź dociekliwy dziennikarz Johan Berg. Z wychodzących powoli na jaw informacji o ofiarach wyłania się przerażająca prawda o mordercy...
  Duszną atmosferę kryminału autorki stawianej w jednym rzędzie z Camillą Läckberg i Henningiem Mankellem potęguje znakomita interpretacja Agaty Kuleszy.

  Opinie

  Napisz opinię

  Niewidzialny

  Niewidzialny

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: