Promocja dnia

Rozważna i romantyczna

Audiobook: Rozważna i romantyczna

 

Jane Austen

 

Teresa Budzisz-Krzyżanowska

 

Agora

 

13 godz. 40 min.

 

Płyta z książką

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Rozważna i romantyczna

  Rozważna i romantyczna

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-111-2456-1
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Agora

  Romans wszech czasów! Szaleństwa miłości, zdrowy rozsądek i uczuciowe zawody młodych dam w najsłynniejszej powieści Jane Austen.

  Jaka powinna być panna na wydaniu? Obdarzona zacnym sercem, roztropna, opanowana, znajdująca przyjemność w robótkach ręcznych, rysunku, grze na instrumentach. I – najważniejsze – zdeterminowana, by jak najszybciej zostać szanowaną małżonką mężczyzny z towarzystwa. Ideały rzadko jednak chodzą po tym świecie, a panny Dashwood, mimo wszystkich swoich zalet, na pewno w ich gronie się nie znajdują. Starsza Eleonora, nad wiek poważna, nie potrafi przyznać się nawet przed sobą, że uczucie, jakie żywi do swojego przyjaciela Edwarda jest o wiele cieplejsze niż przyjaźń. Młodsza Marianna, zakochana po uszy w młodym dżentelmenie nazwiskiem Willoughby, nie zawraca sobie już głowy innymi konkurentami. Czasem jednak romantyczne uniesienia nie popłacają... podobnie zresztą jak zbytnia rozwaga.
  Angielskie dworki z rozlegającym się na korytarzach śmiechem młodych dam, szelest muślinowych sukni, wspólne czytanie poezji, uprzejme konwersacje ukrywające skrępowaną konwenansami miłość – „Rozważna i romantyczna” w interpretacji mistrzyni sceny teatralnej i filmowej Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej to obietnica rozrywki na najwyższym poziomie.

  Opinie

  Napisz opinię

  Rozważna i romantyczna

  Rozważna i romantyczna

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: