Promocja dnia

Paragraf 22

Audiobook: Paragraf 22

 

Joseph Heller

 

KRZYSZTOF GLOBISZ

 

Agora

 

20 godz. 25 min.

 

Płyta z książką

 

Audiobook niedostępny

24,99 zł

24,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Paragraf 22

  Paragraf 22

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj


 • Rok wydania: 2012
  ISBN: 978-831112-455-4
  format: 12 x 13,5cm
  Producent: Agora

  Kultowa powieść amerykańskiego pisarza! Zapierająca dech w piersiach mieszanka akcji i absurdalnego humoru w jedynej w swoim rodzaju historii wojennej.
  „Paragraf 22” Josepha Hellera doczekał się milionowych nakładów na całym świecie oraz sławy najdotkliwszego paszkwilu na wojnę, wojsko i całe społeczeństwo. Powieść przyniosła autorowi sukces, którego już nie udało mu się potem powtórzyć.
  Absurdalne, groteskowe, z czarnym humorem, którego nie powstydziłby się nawet Latający Cyrk Monty Pythona! Bo i historie opisane w „Paragrafie 22” wymagają od bohaterów iście cyrkowej zręczności. Gdy wokół świszczą kule, wybuchają pociski i spadają bomby, logika i zdrowy rozsądek wcale nie są sprzymierzeńcami.

  Szaleństwo kusi zaś obietnicą zwolnienia do cywila, powrotu do Stanów i opuszczenia przeklętej włoskiej wyspy, gdzie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem wydarzeń jest rychła śmierć. Jedyną przeszkodą, która stoi na drodze do szczęścia kapitana lotnictwa Johna Yossariana i jego kompanów, jest osławiony paragraf 22...
  Chaos, obłęd i niedorzeczność wojny opisane w kultowej już powieści stają się jeszcze wyraźniejsze dzięki znakomitej interpretacji Krzysztofa Globisza, należącego do czołówki polskich aktorów teatralnych i filmowych.

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: