Wędrówka przez słońce

Audiobook: Wędrówka przez słońce

 

Corban Addison

 

Olga Bończyk

 

Świat Książki

 

13 godz. 40 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

9,99 zł

9,99 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wędrówka przez słońce

  Wędrówka przez słońce

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN:
  978-83-273-0252-6
  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Świat Książki

  Debiut literacki Corbana Addison, który prowadzi do obskurnych podziemi Bombaju, próbuje otworzyć oczy czytelnikowi na to co dzieje się w ciemnych zakamarkach Indii - m.in. koszmar dwóch osieroconych dziewcząt, wtargnie do międzynarodowego handlu usługami seksualnymi. Ta powieść zaczyna się tragedią tsunami, potem napięcie już tylko rośnie...

  Straszna fala u brzegów Indii zabija całą rodzinę siedemnastoletniej Ahalyi i młodszej Sity. Uciekające siostry trafiają w ręce handlarzy żywym towarem i stają się więźniarkami burdelu w Bombaju. Wkrótce zostają rozdzielone... Thomas Clarke, prawnik działający w CASE, organizacji zajmującej się ratowaniem nieletnich prostytutek, odnajduje jedną z sióstr i obiecuje, że znajdzie drugą. Czy dziewczyny znów się spotkają? Szybkie tempo, wstrząsające szczegóły z życia porywanych nastolatek i trudnej pracy CASE, ale też poruszająca opowieść o miłości. Czyta Olga Bończyk.

  „Addison stworzył powieść tyleż piękną i poruszającą, co ważną ze względu na przesłanie. «Wędrówka przez słońce» zasługuje na jak najszerszy oddźwięk” (John Grisham).

  Opinie

  Napisz opinię

  Wędrówka przez słońce

  Wędrówka przez słońce

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: