Niewierni

Audiobook: Niewierni

 

Vincent V. Severski

 

Krzysztof Gosztyła

 

Czarna Owca

 

40 godz. 0 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Audiobook niedostępny

49,90 zł

49,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Niewierni

  Niewierni

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN
  978-83-7554-548-7
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Czarna Owca

  Kontynuacja pierwszej część trylogii szpiegowskiej Nielegalni w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.

  Kiedy agenci polskiego wywiadu z zespołu Konrada Wolskiego namierzają przez przypadek dziwne spotkanie w hotelu Marriot, nie przypuszczają nawet, że postawi ono na nogi również brytyjskie i rosyjskie służby. Nowe tajemnicze zagrożenie terrorystyczne uruchamia lawinę wydarzeń od szczytów Kaukazu po Irlandię. Nieuchwytny as-Salam, Polak w szeregach Al Kaidy jest gotowy do decydującej misji. Wszystkie tropy prowadzą do Szwecji, gdzie uwagę służb przykuwa genialny haker-antyglobalista...

  Niewierni to tętniąca napięciem wielowątkowa powieść szpiegowska, w której powracają bohaterowie thrillera Nielegalni. Autor, były oficer wywiadu, raz jeszcze stworzył pasjonującą opowieść inspirowaną autentycznymi wydarzeniami.

  Nie dowiecie się, co z tej historii zdarzyło się naprawdę. Nie dowiecie się, które z opisanych postaci są prawdziwe. Były oficer wywiadu tego wam zdradzić nie może, Ale COŚ zdarzyło się naprawdę, KTOŚ jest prawdziwy. Polska powieść sensacyjna zyskała autora, który nie tylko wie, o czym pisze. Severski zdradził kiedyś, że po przeczytaniu Millenium Larssona doszedł do wniosku, że skoro Larsson, którego poznał, potrafił tak pisać, to on potrafi co najmniej tak dobrze. Nie pomylił się.

  Miłada Jędrysik, była korespondentka wojenna Gazety Wyborczej

  Wiele lat czekaliśmy na pierwszą polską powieść sensacyjną osadzoną w realiach naszej geopolityki. I doczekaliśmy się znakomitej powieści Nielegalni. Drugi tom tej sensacyjno-szpiegowskiej trylogii – Niewierni – jeszcze lepiej porusza się w obszarze naszych polskich lęków i marzeń. Marzeń, aby polski wywiad po raz pierwszy od czasów sławnej enigmy wziął udział w operacji ratującej Europę przez śmiertelnym zagrożeniem. Jesteśmy świadkami narodzin nowej polskiej powieści sensacyjnej najwyższego formatu.

  Wiktor Ostrowski, Matras SA

  V. Severski przeszedł tutaj sam siebie. Druga jego książka jest jeszcze lepsza niż pierwsza. Znakomity warsztat, trzymające w napięciu sceny, zwłaszcza te, w których czarny bohater wyplątuje się z matni. Żal mi jednak czytelników. Wielu z nich będzie miało przy lekturze zarwane noce. Ale warto!

  Tomasz Walat, „Polityka”

  Pułkownik Vincent Severski odszedł z wywiadu kilka lat temu, po blisko 30-letniej karierze. Należał do grupy wybijających się oficerów, którzy nadawali się praktycznie do każdej operacji wywiadowczej. Wybitnie inteligentny, pomysłowy, odważny i nietuzinkowy w swych

  propozycjach. Nie lubił ludzi powierzchownych. Cenił zawodowość. Książki jego oparte są na prawdziwych wydarzeniach, ale z oczywistych powodów mocno zbeletryzowanych. Powieść „Nielegalni” była jego udanym debiutem pisarskim.

  gen. Gromosław Czempiński

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Niewierni

  Niewierni

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: