Promocja dnia

Kamieniarz

Audiobook: Kamieniarz

 

Camilla Lackberg

 

Marcin Perchuć

 

Czarna Owca

 

10 godz. 40 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kamieniarz

  Kamieniarz

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok wydania: 2012
  ISBN
  978-83-7554-613-2
  format: 14 x 18,5 cm
  Producent: Czarna Owca

  "Kamieniarz", kryminał Camilli Lackberg, autorki między innymi "Kaznodziei", "Księżniczki z lodu", "Ofiary losu", "Niemieckiego bękarta", czy "Syrenki", ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Marcina Perchucia.

  Intryga "Kamieniarza" zaczyna się październikowy poranek we Fjällbace. Rybak Frans Bengtsson wypłynął łódką, aby opróżnić więcierze, które zastawił na homary. Przy ostatnim z nich coś się mocno zacina, Frans przeczuwa, że nie będzie to zwykły połów, nie myli się, w siatce więcierza tkwi ciało dziewczynki...

  Patrik Hedström i jego koledzy z komisariatu policji w Tanumshede mają do rozwikłania kolejną skomplikowaną zagadkę. Podczas sekcji zwłok w płucach dziecka wykryto słodką wodę i ślady mydła. Ktoś utopił małą w wannie i wrzucił zwłoki do morza. Kto i dlaczego zamordował dziecko? Odpowiedzi należy szukać w odległej przeszłości...

  Camilla Läckberg (ur. 30 sierpnia 1974 w Fjällbace) — szwedzka autorka powieści kryminalnych, autorka takich dzieł jak „Księżniczka z lodu”, „Kaznodzieja”, „Kamieniarz”, „Ofiara losu”, „Zamieć śnieżna i woń migdałów”, „Niemiecki bękart”, „Syrenka”, Latarnik”, „Fabrykantka aniołów”, „Biesiada, jedzenie i miłość”, „Super-Charlie”.

  Pisarka ma dwoje dzieci — Willego i Meję — z pierwszego małżeństwa z Mikaelem Erikssonem. W 2010 Roku ponownie wyszła za mąż za Martina Melina, policjanta i pierwszego zwycięzcę telewizyjnego programu survivalowego, „Ekspedycja Robinson”. Ma z nim syna Charliego.

    

   

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Kamieniarz

  Kamieniarz

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: