Promocja dnia

Tajemnica sosnowego dworku

Audiobook: Tajemnica sosnowego dworku

 

Małgorzata J. Kursa

 

JOANNA LISSNER

 

Lissner Studio

 

12 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Tajemnica sosnowego dworku

  Tajemnica sosnowego dworku

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Tajemnica sosnowego dworku” , która w formacie audiobooka ukazuje się w interpretacji Joanny Lissner, jest jedną z książek Małgorzaty J. Kursy, autorki „Babskiej misji”, „Najlepsze jest najbliżej”, „Teściową oddam od zaraz”.

  Słuchacze „Tajemnicy sosnowego dworku” poznają Katarzynę Rawską, wrażliwą, niepoprawną romantyczkę, która na skutek redukcji etatów zostaje zwolniona z pracy w banku. Dzięki przyjaciółce udaje jej się zdobyć etat w fundacji, z którą wcześniej współpracowała jako wolontariuszka. Na początek musi dopilnować prac remontowych, adaptujących stary dworek na siedzibę fundacji. Kasia z entuzjazmem rzuca się w wir pracy, mając nadzieję, że pozwoli jej ona zapomnieć o kłopotach oraz o mężczyźnie, w którym od wielu lat jest beznadziejnie zakochana, a który nie odwzajemnia jej uczuć.

  Tymczasem okazuje się, że w dworku zaczynają dziać się dziwne rzeczy... Wcale nie jest opustoszały, a wydarzenia które będą miały tam miejsce, naprowadzę Kasię na trop tajemnicy, której rozwiązanie zaskoczy ją samą.

  Opinie

  Napisz opinię

  Tajemnica sosnowego dworku

  Tajemnica sosnowego dworku

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: