Dom sióstr

Audiobook: Dom sióstr

 

Charlotte Link

 

Joanna Jeżewska

 

Sonia Draga

 

22 godz. 15 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!

33,90 zł

33,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dom sióstr

  Dom sióstr

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Rok nagrania: 2012
  ISBN:
  978-83-7508-580-8
  format:
  19 x 13,5 cm
  Wydawnictwo: Sonie Draga

  Dom sióstr” Charlotte Link, autorki takich książek jak „Czas burz”, „Drugie dziecko”, „Echo winy”, „Grzech aniołów”, „Ostatni ślad”, „Przerwane milczenie”, ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Joanny Jeżewskiej.

  Słuchacze „Domu sióstr” poznają Barbarę i Ralpha Ambergów, dla których wyjazd na Boże Narodzenie do Yorkshire, krainy wyżynnych torfowisk w północnej Anglii, miał być prezentem urodzinowym i ostatnią próbą uratowania rozpadającego się małżeństwa. Jednak od początku nic się nie układa.

  Już od pierwszej nocy wynajęta przez nich posiadłość Westhill House zostaje odcięta od świata z powodu śnieżycy. Barbara, myszkując po domu, natrafia niespodziewanie na zapiski byłej właścicielki posiadłości, Frances Gray. Ich lektura ożywia niezwykłą historię sprzed pięćdziesięciu lat. Zagłębiając się w aurę miłości, nienawiści, pogardy i tęsknoty za wolnością, Barbara zaczyna poznawać własną duszę i dojrzewa do najważniejszej decyzji. Decyzji, która nie tylko zmieni jej życie, ale będzie zarazem dopełnieniem losu Frances Gray.

  Doskonały thriller psychologiczny „niemieckiej królowej kryminałów”!

  Charlotte Link
  (ur. w 1963 roku we Frankfurcie nad Menem) — poczytna autorka powieści kryminalnych, prywatnie córka znanej niemieckiej pisarki Almuth Link. Wydała łącznie 17 powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków. Warto wspomnieć, że Link jest mocno zaangażowana w ochronę zwierząt.

  Na jej dorobek twórczy składają się między innymi: „Echo winy”, „Przerwane milczenie”, „Ostatni ślad”, „Dom sióstr”, „Obserwator”, „Grzech aniołów”.

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Dom sióstr

  Dom sióstr

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: