Promocja dnia

 • -45%

  16,47 zł 29,95 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Anna Onichimowska
  Anna Krypczyk

  16,47 zł 29,95 zł
  Obniżka!
Dla ciebie wszystko

Audiobook: Dla ciebie wszystko

 

Nicholas Sparks

 

MARIA SEWERYN

 

Albatros

 

9 godz. 49 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

32,70 zł

32,70 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dla ciebie wszystko

  Dla ciebie wszystko

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7659-886-4
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Albatros

  Najnowsza książka niekwestionowanego króla romansu, Nicholasa Sparksa, wzruszająca opowieść o spotkaniu po latach, potrzebie miłości i trudnych wyborach, z których żaden nie jest do końca właściwy.
  Dawson i Amanda czasy pierwszej młodości mają już za sobą. Obydwoje po czterdziestce, przyjeżdżają po latach do swojego rodzinnego miasta na pogrzeb starego przyjaciela i opiekuna. Kiedyś, lata temu, byli w sobie zakochani. Amanda pochodziła z dobrej, zamożnej rodziny, bliscy Dawsona należeli do przestępczego półświatka. Różnice społeczne, wychowanie, wreszcie nieprzychylni ludzie sprawiły, że tych dwoje nigdy nie mogło być razem. Dawson, który niegdyś niechcący zabił człowieka, nigdy się z tym nie pogodził i żyje samotnie, pokutując za dawne winy. Amanda, obecnie żona alkoholika, urodziła czworo dzieci i pochowała jedno z nich. Losy obydwojga naznaczone są tragedią. Teraz dawni kochankowie spotykają się ponownie i pogrzebane przed laty uczucie powraca.

  Nicholas Sparks (ur. 31 grudnia 1965 w Omaha) — popularny amerykański pisarz. Autor powieści: „Pamiętnik”, „List w butelce”, „Jesienna miłość”, „Na ratunek”, „Na zakręcie”, „Anioł stróż”, „Ślub”, „Trzy tygodnie z moim bratem”, „Prawdziwy cud”, „Od pierwszego wejrzenia”, „I wciąż ją kocham”, „Ostatnia piosenka”, „Bezpieczna przystań”, „Dla ciebie wszystko”.

  Książki Sparksa doczekały się licznych ekranizacji: w „Pamiętniku” Nicka Cassavetesa wystąpili Ryan Gosling oraz Rachel McAdams, a w „Liście w butelce” Luisa Mandoki — Kevin Costner, Robin Wright oraz Paul Newman.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: