Promocja dnia

Promocja dnia

Paryż na widelcu

Audiobook: Paryż na widelcu

 

Stephen Clarke

 

MARCIN RUDZIŃSKI

 

9 godz. 30 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Paryż na widelcu

  Paryż na widelcu

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • Paryż na widelcu”, powieść, którą w formacie audiobooka interpretuje Marcin Rudziński, jest jedną z książek Stephena Clarke’a, autora takich pozycji jak „Merde! W rzeczy samej”, „Merde! chodzi po ludziach”, Merde! Rok w Paryżu”, „Jak rozmawiać ze ślimakiem: Dziesięć przykazać, które pomogą ci zrozumieć Francuzów”, „M jak Merde”, „1000 lat wkurzania Francuzów”. Pisarz swoją pierwszą książkę opublikował własnym sumptem w nakładzie zaledwie 200 egzemplarzy. Książka bardzo szybko stała się bestsellerem. Prawa do przekładu nabyły wydawnictwa z kilkunastu krajów.

  Słuchacze „Paryża na widelcu” zmierzą się z kilkoma pytaniami … jakie jest w Paryżu najbardziej romantyczne miejsce, by powiedzieć „kocham cię”? A jakie najbardziej seksowne?

  …gdzie znaleźć najlepsze dzieła sztuki, ale z dala od tłumów?

  …dlaczego paryscy mężczyźni mają zwyczaj sikać na ulicy?

  …czym zajmują się obrońcy praw zwierząt w paryskim metrze?

  Stephen Clarke odkrywa wszystko, co Paryżanie wiedzą o swoim mieście, ale czego nie chcą wam powiedzieć.

  Stephen Clarke - urodził się w 1959 roku w Wielkiej Brytanii. Studiował w Oksfordzie. Od kilkunastu lat mieszka i pracuje w Paryżu jako dziennikarz i redaktor naczelny gazety „Today in English”. Autor bestsellerowych powieści opisujących przygody Brytyjczyka Paula Westa: "Merde! Rok w Paryżu" (2006), "Merde! W rzeczy samej" (2007) oraz "Merde! chodzi po ludziach" (2008). Wydał również żartobliwy poradnik "Jak rozmawiać ze ślimakiem. Dziesięć przykazań, które pomogą ci zrozumieć Francuzów" (2008). Wszystkie książki Clarke’a ukazują się w Polsce nakładem Wydawnictwa W.A.B.

   

   

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: