Promocja dnia

Kancelaria

Audiobook: Kancelaria

 

John Grisham

 

Wiktor Zborowski

 

16 godz. 14 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Albatros

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kancelaria

  Kancelaria

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN:
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Albatros

  Kancelaria””, która w postaci audiobooka ukazuje się w interpretacji Wiktora Zborowskiego, jest jedną z bestsellerowych powieści Johna Grishama, twórcy wielu prawniczych thrillerów i kryminałów, autora takich książek jak „Czas Zabijania”, „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Uliczny adwokat”, „Wezwanie”, „Niewinny”, „Zawodowiec”, „Apelacja”.

  Słuchacze „Kancelarii” w wersji audio poznają dwuosobową kancelarię adwokacką Finleya i Figga, która promuje się hasłami: "Walczymy o twoje prawa!", "My to fachowość!", "Firmy ubezpieczeniowe drżą przed nami!". Specjalizująca się w rozwodach i odszkodowaniach firma ledwie wiąże koniec z końcem. Choć Finley zawsze marzył o dużej sprawie z milionowymi odszkodowaniami, na co dzień musi zadowalać się oferowaniem swoich usług ofiarom wypadków samochodowych. W związku z tym zyski kancelarii są równie iluzoryczne, jak jej status. Przez przypadek trafia tam rzutki absolwent Harvardu David Zinc, który właśnie rzucił pracę w wielkiej firmie prawniczej. Trzej partnerzy, z których żaden nie stawał wcześniej przed sądem federalnym, dają się wciągnąć w proces przeciwko producentowi leku na obniżanie zawartości cholesterolu. Pozytywny werdykt wydaje się przesądzony, a miliony dolarów w zasięgu ręki, przy odrobinie szczęścia nawet bez wchodzenia na salę sądową. Niestety, w życiu nigdy nic nie jest tak proste, jak się wydaje...

  John Grisham (ur. 8 lutego 1955 w Jonesboro w stanie Arkansas) — popularny amerykański autor thrillerów prawniczych oraz kryminałów. Jego debiutancki „Czas zabijania” sprzedał się w nakładzie 5000 tysięcy egzemplarzy, jeszcze większym sukcesem okazała się druga powieść, „Firma”. Pozycję i popularność Grishama umocniły takie dzieła jak „Raport Pelikana”, „Klient”, „Komora”, „Zaklinacz deszczu”, „Ława przysięgłych”, „Wspólnik”, „Uliczny adwokat”, „Testament”, Wezwanie”, „Król afer”.

  Większość książek Grishama została przeniesiona na duży ekran — przykładowo „Czas zabijania” wyreżyserował Joel Schumacher, „Firmę” Sydney Pollack, „Raport Pelikana” Alan J. Pakula, „Zaklinacza deszczu” Francis Ford Coppola, „Fałszywą ofiarę” — Robert Altman.

   

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: