Za wszystko trzeba płacić

Audiobook: Za wszystko trzeba płacić

 

Aleksandra Marinina

 

Roch Siemanowski

 

Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

 

16 godz. 15 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Za wszystko trzeba płacić

  Za wszystko trzeba płacić

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN
  978-83-63-162-34-4
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Za wszystko trzeba płacić”, kolejny kryminał Aleksandry Marininy, autorki „Kolacji z zabójcą”, „Gry na cudzym boisku”, „Ukradzionego snu”, „Zabójcy mimo woli” czy „Złowrogiej pętli”, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

  W „Za wszystko trzeba płacić” słuchacze audiobooka zastaną Nastię Kamieńskią w chwili, kiedy nad jej głową zbierają się czarne chmury. Znajomy mafioso Denisow zwraca się do niej z prośbą o pomoc w znalezieniu mordercy jego przyjaciółki. Nieformalne śledztwo wykazuje, że popełnione w Austrii zabójstwo ma związek z dziwnymi zgonami naukowców w Rosji. Nastia zaczyna podejrzewać, że Denisow prowadzi podwójną grę i próbuje ją wciągnąć w pułapkę. Tymczasem, oskarżona o kontakty ze światem przestępczym, zostaje odsunięta od obowiązków służbowych. Ale to dopiero początek kłopotów. Wkrótce major Kamieńska zaczyna otrzymywać telefony od tajemniczego Arsena, ktoś włamuje się do jej mieszkania i przeszukuje komputer. Nastia nie daje się jednak zastraszyć, podejmuje nierówną walkę z mafią i staje twarzą w twarz z mężczyzną, przez którego kiedyś omal nie zginęła.

  Aleksandra Marinina (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone 23 języki –  wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Za wszystko trzeba płacić

  Za wszystko trzeba płacić

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: