Drugie dziecko

Audiobook: Drugie dziecko

 

Charlotte Link

 

Ewa Abart

 

Sonia Draga

 

19 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Drugie dziecko

  Drugie dziecko

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2012
  ISBN: 978-83-7508-493-1
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  Drugie dziecko” Charlotte Link, autorki takich książek jak Czas burz, „Dom sióstr”, „Echo winy”, „Grzech aniołów”, „Ostatni ślad”, „Przerwane milczenie”, ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Ewy Abart.

  Słuchacze „Drugiego dziecka” zmierzą się z kolejną, tajemniczą zbrodnią. W sennym, nadmorskim miasteczku w północnej Anglii ktoś dokonuje wyjątkowo bestialskiego mordu na studentce. Policja drepcze w miejscu, gdyż morderca nie zostawił żadnych śladów. Parę miesięcy później w pobliżu samotnej farmy zamieszkałej przez zdziwaczałego wdowca i jego córkę, zostaje popełniona kolejna zbrodnia. Tym razem ofiarą pada starsza kobieta. Ambitna i żądna sukcesu komisarz Valerie Almond pragnie za wszelką cenę dopaść sprawcę. Instynkt podpowiada jej, że klucz do rozwiązania tajemniczych morderstw tkwi w przeszłości rodziny drugiej z ofiar. Nie podejrzewa jednak, że tajemnica będzie sięgać czasów drugiej wojny światowej.

  Wtedy to do miasteczka przybyła z ewakuowanego Londynu dwójka dzieci, a krótko potem zaginął wszelki ślad po jednym z nich, niedorozwiniętym umysłowo chłopcu…

  Charlotte Link
  (ur. w 1963 roku we Frankfurcie nad Menem) — poczytna autorka powieści kryminalnych, prywatnie córka znanej niemieckiej pisarki Almuth Link. Wydała łącznie 17 powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków. Warto wspomnieć, że Link jest mocno zaangażowana w ochronę zwierząt.

  Na jej dorobek twórczy składają się między innymi: „Echo winy”, „Przerwane milczenie”, „Ostatni ślad”, „Dom sióstr”, „Obserwator”, „Grzech aniołów”.

   

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Drugie dziecko

  Drugie dziecko

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: