206 Kości

Audiobook: 206 Kości

 

Kathy Reichs

 

Joanna Jeżewska

 

Sonia Draga

 

11 godz. 5 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  206 Kości

  206 Kości

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7508-491-7
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  Powieść „206 kości”, która ukazują się w postaci  audiobooka w interpretacji Joanny Jeżewskiej, jest jedną z wielu książek Kathy Reichs, amerykańskiej pisarki i antropolog klinicznej, autorki między innymi takich pozycji jak „Déjà Dead”, „Śmierć za dnia”, „Śmiertelne decyzje”, „Pogrzebane tajemnice”, „Nagie kości”, czy „Okruchy śmierci”. Bohaterką serii pisarki jest Temperance Brennan, antropolog kliniczny, która pomaga policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych — na bazie jej przygód powstał serial „Kości”.

  W „206 kościach” słuchacze audiobooka zastaną Temprance Brennan w momencie, kiedy ta odzyskuje przytomność w bardzo  małym, bardzo ciemnym i bardzo zimnym miejscu, splątana od stóp do głów. Stara się zapanować nad przerażeniem , przypominając sobie, co robiła, zanim się tam znalazła. Czy jej położenie ma coś wspólnego ze sprawą zaginionej wiele lat temu starszej pani, której ciało transportowała do prosektorium w Chicago? A może jest związane z donosem o nadużyciach popełnianych w laboratorium, w którym pracuje?  Niestety mężczyzna, który mógłby rzucić światło na tę kwestię nie żyje….

  Kathy Reichs
  (ur. 1950 w Chicago) — amerykańska antropolog kliniczna i pisarka, autorka „Déjà Dead”, „Śmierci za dnia”, „Śmiertelnej decyzji”, „Zabójczej podróży”, „Pogrzebanych tajemnic”, „Nagich kości”, „Poniedziałkowej żałoby”, „Starożytnych kości”, „Okruchów śmierci”, „Kości w proch”, „Diabelskich kości”, „206 kości”.

  Pisarka była członkiem specjalnego zespołu, zajmującego się pracami badawczymi i ekshumacyjnymi po ataku na World Trade Center; pracowała także w Rwandzie po wyniszczającej wojnie domowej na zlecenie Międzynarodowego Trybunału Ds. Zbrodni w Rwandzie przy ONZ w celu ekshumacji zwłok zamordowanych.

  Na podstawie jej twórczości zrealizowano popularny serial „Kości”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  206 Kości

  206 Kości

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: