Promocja dnia

Obniżka! Pan Zdzich w Kanadzie

Audiobook: Pan Zdzich w Kanadzie

 

Jarosław Abramow-Newerly

 

JACEK KISS

 

StoryBox

 

13 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

13,97 zł

-30%

19,95 zł brutto

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pan Zdzich w Kanadzie

  Pan Zdzich w Kanadzie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62121-18-2
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Występuje tu cała galeria ludzkich typów, śmiesznych i tragicznych jak samo życie. Ta życiowa prawda jest największą siłą książki. W doświadczeniach i przypadkach pana Zdzicha bowiem, w nowym, nieznanym świecie, każdy emigrant łatwo może się przejrzeć i potwierdzić, że tak było...

  Pan Zdzich podbija serca czytelników swą prostą filozofią życia, barwnym językiem I dobrodusznym humorem. Podobnie jak wojak Szwejk Haszka ma niezliczoną ilość przzygód I uwielbia o nich opowiadać. W doświadczeniach I przypadkach Pana Zdzicha moze się przejrzeć kazdy, nie tylko emigrant.

  Jarosław Abramow-Newerly (ur. 17 maja 1933 w Warszawie) - pisarz, satyryk, kompozytor, autor słuchowisk, spektakli, widowisk telewizyjnych i tekstów piosenek wykonywanych m.in. przez Annę Marię Jopek, Tadeusza Łomnickiego, Zofię Kucównę. Od wielu lat mieszka na przemian w Warszawie i w Toronto.

  Do jego najbardziej znanych książek należą: "Licytacja", "Co pan zgłasza", "Pięć minut sławy", "Alianci", "Lwy mojego podwórka", "Młyn w piekarni", "Lwy wyzwolone", do najbardziej znanych piosenek: "Bohdan, trzymaj się", "I była plaża", "Ładny kram, jestem sam", "Miłość na prowincji", "Piękne dziewczęta na ekrany", oraz kilka, których współautorką pozostaje Agnieszka Osiecka - "Mówiłam żartem", "Widzisz, mała", "Zrewiduj mnie".

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Pan Zdzich w Kanadzie

  Pan Zdzich w Kanadzie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: