Obniżka! Małżeństwo niedoskonałe

Audiobook: Małżeństwo niedoskonałe

 

Krystyna Nepomucka

 

ELŻBIETA KIJOWSKA

 

StoryBox

 

13 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł brutto

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Małżeństwo niedoskonałe

  Małżeństwo niedoskonałe

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  format: 19 x 13,5 cm
  Producent: StoryBox

  Niedoskonały – to najdelikatniejsze określenie związku, w jaki uwikłana jest bohaterka powieści. Ponure, spędzone w biedzie dzieciństwo wpoiło jej poczucie bycia kimś gorszym od rówieśników. Jedyną rozrywką dorastającej dziewczyny stają się wizyty ekscentrycznych ciotek, które najwyraźniej też nie najlepiej odnajdują się w szarej rzeczywistości, wśród niespełnionych marzeń i ciągłych rozczarowań. Nadzieje na lepsze jutro pojawiają się wraz z ukochanym mężczyzną. Ten jednak bynajmniej nie okazuje się księciem z bajki i mawia o sobie: jestem anormalny, to znaczy nieprzeciętny. Czy naiwna i delikatna dziewczyna ma jeszcze szansę na znalezienie prawdziwego szczęścia?

  Krystyna Nepomucka jest autorką ponad 30 powieści, z których największy rozgłos przyniósł jej cykl powieściowy zapoczątkowany przez „Małżeństwo niedoskonałe”. Satyryczne spojrzenie na środowisko zdeklasowanej, zadufanej w sobie, skrycie tęskniącej za dawną świetnością inteligencji, na ludzi z marginesu społecznego, ich słabości i nałogi kreśli gorzką wizję niedoskonałego świata. Język powieści jest żywy i barwny, Nepomucka patrzy na rzeczywistość z humorem i dystansem, przez co od jej powieści niełatwo jest się oderwać.

  Krystyna Nepomucka (1920) - pisarka, autorka ponad 30 powieści, m.in. „Wakacje z Penelopą”, „Sekret Tamaryszka”, „Kotka birmańska, „Moje życie z kosmitą”, „Serafina i kochankowie”. Studiowała m.in. medycynę, nauki prawno-administracyjne, plastykę, polonistykę. Pracowała w redakcji "Chłopska Droga".

  Opinie

  Napisz opinię

  Małżeństwo niedoskonałe

  Małżeństwo niedoskonałe

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: