Pokój

Audiobook: Pokój

 

Emma Donoghue

 

Wojtek Chorąży

 

Sonia Draga

 

13 godz. 15 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Pokój

  Pokój

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7508-349-1
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  Wyobraź sobie, że ktoś zamyka cię w niewielkim pokoju z małym dzieckiem!
  Od dziś będziesz w nim spędzać dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu!
  Przez kolejne siedem lat!
  Opowiedziana głosem małego chłopca ciepła i wzruszająca powieść nominowana do prestiżowej nagrody Bookera, obsypana pochwałami przez wszystkie liczące się tytuły prasowe nie tylko w Stanach Zjednoczonych!


  Dla pięcioletniego Jacka Pokój jest całym światem. To tu się urodził, to tu bawi się i uczy ze swoją mamą. Na noc mama układa go do snu bezpiecznie w szafie na wypadek, gdyby przyszedł Stary Nick. Dla Jacka Pokój jest domem, dla jego Mamy więzieniem, w którym została zamknięta przed siedmioma laty. Dzięki ogromnej determinacji, pomysłowości i bezgranicznej matczynej miłości udało jej się stworzyć dla synka namiastkę normalności. Niestety ciekawość chłopca rośnie z wiekiem i Mama zdaje sobie sprawę, że Pokój nie wystarczy mu na długo...

  Pokój, książka opowiedziana oryginalnym, pociesznym i wzruszającym głosem Jacka, to porywająca historia o matce i synu oraz ich miłości pozwalającej przetrwać to, czego przetrwać niepodobna.

  "To niezwykle zapadająca w pamięć lektura, którą można odczytywać na wielu płaszczyznach - psychologicznej, socjologicznej i politycznej. To zupełnie wyjątkowy sposób pisania o miłości, dający zupełnie nowe spojrzenia na świat, w którym żyjemy".
  The New York Times

  Opinie

  Napisz opinię

  Pokój

  Pokój

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: