Przerwane milczenie

Audiobook: Przerwane milczenie

 

Charlotte Link

 

ANNA APOSTOLAKIS

 

Sonia Draga

 

20 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Przerwane milczenie

  Przerwane milczenie

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-7508-398-9
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga
   

  "Przerwane milczenie" Charlotte Link, autorki takich książek jak "Czas burz", "Dom sióstr", "Echo winy", "Grzech aniołów", "Ostatni ślad", ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Anny Apostolakis.

  W "Przerwanym milczeniu" słuchacze audiobooka poznają historię Jessicy, od paru miesięcy żony znanego, dużo starszego od niej profesora, która wybiera się na wielkanocny urlop z piątką jego przyjaciół do Stanbury, starej angielskiej posiadłości. Szybko dochodzi do wniosku, że idylliczna atmosfera starego domu jest złudzeniem, a wszyscy, łącznie z jej ukochanym mężem, jakoś dziwnie się zachowują. Zupełnie, jakby coś ukrywali. Dlaczego Leon, mąż właścicielki Stanbury jest cały czas zdenerwowany i znika na całe godziny? Dlaczego Jessica ma wrażenie, że ciągle ktoś ją obserwuje? Kim jest i czego chce tajemniczy mężczyzna krążący dzień i noc wokół domu i podający się za syna właściciela posiadłości?

  Jessica, która nie będąc w stanie wytrzymać pełnej napięcia i niedomówień atmosfery Stanbury oraz nieustających sprzeczek, wymyka się z domu na długie spacery po okolicy, po powrocie z jednej z takich wędrówek zastaje w domu makabryczny widok… Co odkryje, i czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, przekonać się można, słuchając Przerwanego milczenia w wersji audio.

  Charlotte Link (ur. w 1963 roku we Frankfurcie nad Menem) — poczytna autorka powieści kryminalnych, prywatnie córka znanej niemieckiej pisarki Almuth Link. Wydała łącznie 17 powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków. Warto wspomnieć, że Link jest mocno zaangażowana w ochronę zwierząt.

  Na jej dorobek twórczy składają się między innymi: „Echo winy”, „Przerwane milczenie”, „Ostatni ślad”, „Dom sióstr”, „Obserwator”, „Grzech aniołów”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Przerwane milczenie

  Przerwane milczenie

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: