Promocja dnia

Dni trawy

Audiobook: Dni trawy

 

Philip Huff

 

Igor Chmielnik

 

Lissner Studio

 

4 godz. 0 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Dni trawy

  Dni trawy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN: 978-83-62797-39-4

  format: 13,5 x 19 cm
  Producent: Lissner Studio

  Dni Trawy”, głośna, autobiograficzna książka Philipa Huffa, ukazuje się jako audiobook w interpretacji Igora Chmielnika. Książka była nominowana do Academica Debutantenprijs.

  Słuchacze audiobooka poznają osiemnastoletniego Bena van Deventera, który po latach zażywania narkotyków popada w psychozę i trafia do kliniki odwykowej. Z perspektywy czasu opowiada o dzieciństwie i dorastaniu na posiadłości Weldra, o trudnym małżeństwie rodziców, o szczególnej więzi łączącej go z dziadkiem, który nauczył go grać w szachy. Ale przede wszystkim autor w „Dniach trawy” opowiada o przyjaźni z Tomem, o ich ucieczce w swój świat, o wspólnym marzeniu, by zostać gwiazdami rocka, i o tym, jak tę przyjaźń spala ogień.

  Dni trawy to poruszająca książka o dzieciństwie i dojrzewaniu. O samotności, która przeradza się w narkotykowe uzależnienie i psychozę. Również o miłości do muzyki, a piosenek Beatlesów w szczególności. Za pozornie chłodną i beznamiętną narracją kryją się wielkie emocje i dramat osiemnastoletniego Bena, poszukującego przyjaźni, rodzinnego ciepła i akceptacji. W tej książce nie ma udawania, pretensjonalności ani tanich wzruszeń. Philip Huff napisał smutną, ale i piękną powieść, która trafia do rówieśników głównego bohatera i ich rodziców. Także do tych, bez względu na wiek, którzy kochają piosenki The Beatles.

  Dni trawy nie pozwalają o sobie zapomnieć.  

  Grzegorz Kozera; dziennikarz i prozaik

  Opinie

  Napisz opinię

  Dni trawy

  Dni trawy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: