Kołysanka dla mordercy

Audiobook: Kołysanka dla mordercy

 

Mariusz Czubaj

 

LESZEK FILIPOWICZ

 

Biblioteka Akustyczna

 

10 godz. 38 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Kołysanka dla mordercy

  Kołysanka dla mordercy

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-61445-89-0
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Kołysanka dla mordercy jest drugą — po 21:37 powieścią Marka Czubaja o przygodach profilera z Katowic, Rudolfa Heinza. Akcja Kołysanki dla mordercy — w wersji audio czytanej przez Leszka Filipowicza — rozgrywa się w Warszawie. Tym razem bohater będzie musiał zmierzyć się z tajemniczym, nieuchwytnym mordercą, którego jedna z ofiar zostaje znaleziona w kanałach ciepłowniczych na Żeraniu. Policjanci przezywają nieznanego przeciwnika Doktorem Śmierć, zabija on bowiem bezdomnych zastrzykiem w serce, po czym obcina im dłonie. Wkrótce wychodzi na jaw, że zbrodnie mają związek ze zgonem pewnego przedsiębiorcy, który kilkanaście lat wcześniej zatrudniał w swojej fabryce imigrantki ze Wschodu.

  Tak jak w poprzedniej powieści autora Etnologa w Mieście Grzechu, tak i w Kołysance dla mordercy Rudolf Heinz będzie musiał zmierzyć się nie tylko ze swoją nową sprawą, lecz również ze wspomnieniami i duchami przeszłości, zwłaszcza zaś z pacjentem szpitala psychiatrycznego na Śląsku, okrutnym Inkwizytorem…

  Nowa powieść Mariusza Czubaja zdecydowanie nie jest kołysanką. To mocna kawa, i to z koniakiem! — Marcin Wroński.

   

  Mariusz Czubaj (ur. 1969) – antropolog kultury, wykładowca w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Autor książek: Biodra Elvisa Presleya. Od paleoherosów do neofanów (2007), W stronę miejskiej utopii (2007), Krwawa setka. 100 najważniejszych powieści kryminalnych (razem z Wojciechem J. Bursztą, 2007) oraz Etnolog w Mieście Grzechu. Powieść kryminalna jako świadectwo antropologiczne (2010).

  Jego powieść kryminalna 21:37 (W.A.B. 2008), której bohaterem jest Rudolf Heinz, otrzymała Nagrodę Wielkiego Kalibru. Z Markiem Krajewskim napisał dwa kryminały z cyklu o nadkomisarzu Paterze: Aleję samobójców (W.A.B. 2008) oraz Róże cmentarne (W.A.B. 2009).

  Opinie

  Napisz opinię

  Kołysanka dla mordercy

  Kołysanka dla mordercy

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: