Nielegalne związki

Audiobook: Nielegalne związki

 

Grażyna Plebanek

 

OLGA MIŁASZEWSKA

 

Biblioteka Akustyczna

 

10 godz. 33 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nielegalne związki

  Nielegalne związki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2011
  ISBN:
  978-83-61445-84-5
  format: 14 x 12,7cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Nielegalne związki Grażyny Plebanek — autorki bestsellerowych Dziewczyn z Portofino, Pudełka ze szpilkami i Przystupy, dziennikarki pracującej dla Agencji Reutera i „Gazety Wyborczej”, felietonistki piszącej dla „Polityki”, „Wysokich Obcasów”, „Lampy”, „Newsweeka” — ukazują się w wersji audio, w interpretacji Olgi Miłaszewskiej.

  Książka bez pruderii ukazuje seksualne perypetie żonatego mężczyzny, Jonathana, zajmującego się domem, pisarza. Jego żona, Megi, jest prawniczką, robiącą karierę w Komisji Europejskiej. Pewnego dnia Jonathan poznaje narzeczoną szefa Megi. Piękna, zmysłowa i uwodzicielska Andrea natychmiast sprawia, że między nimi wybucha namiętny romans.

  Akcja Nielegalnych związków nieprzypadkowo rozgrywa się w Brukseli, mieście władzy, wielkiej polityki i układów, mieście, w którym krzyżują się drogi wielu narodowości — tak samo jak krzyżują się losy pary głównych bohaterów, również próbujących wyjść poza przypisywane im role i obowiązki.

  Fragment: Uzależnił się kopertek mrugających z ekranu telefonu, tropił je dniem i nocą, na ich widok zasychało mu w gardle, drżały ręce. Wieczorami wyczekiwał, kiedy żona położy się spać, po czym siadał na kanapie i z ciemnego pokoju posyłał wiadomości. Nocą Andrea pisała: „Masz kod dostępu do moich snów…

  „Czy mogę do nich wejść, tak jak stoję?” — odpisywał.

  „A stoisz?…”

  „W bokserkach”.

  „ Na baczność?”

  „Wyprężony. Dla Ciebie”.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Nielegalne związki

  Nielegalne związki

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: