W komnatach Wolf Hall

Audiobook: W komnatach Wolf Hall

 

Hilary Mantel

 

MARIAN CZARKOWSKI

 

Sonia Draga

 

30 godz. 33 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  W komnatach Wolf Hall

  W komnatach Wolf Hall

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 •  

  rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-7508-785-7
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga

  W Komnatach Wolf Hall, bardzo wyczekiwana w Polsce powieść, nagrodzona najbardziej prestiżowymi literackimi wyróżnieniami, wśród nich Man Booker Prize oraz National Book Critics’ Circle Award, ogłoszona książką roku 2009 przez niemal wszystkie liczące się tytuły prasowe w Wielkiej Brytanii i USA, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Mariana Czarkowskiego.

  Akcja powieści rozgrywa się na bezwzględnej arenie dworu króla Henryka VIII. Tylko jeden człowiek odważy się zaryzykować życie, by zdobyć łaski monarchy i sięgnąć po najwyższą władzę w królestwie.

  „Wolf Hall broni się jako samoistne dzieło, i to pod każdym względem, a także potwierdza zdumiewający talent Hilary Mantel — poetycki, choć przejrzysty; z wyobraźnią, lecz trzymający się ziemi… dzięki porywającemu pióru Mantel ukazuje Tomasza Cromwella jako jedną z najbardziej fascynujących i na swój sposób najbardziej oświeconych postaci tamtych czasów”. The Guardian.

  „ Niezwykle sprawnie napisana, skrząca się szczegółem i przekonująca powieść. Mantel jest mistrzynią w swojej sztuce”. Financial Limes.

   

  Opinie

  Napisz opinię

  W komnatach Wolf Hall

  W komnatach Wolf Hall

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: