Ostatni ślad

Audiobook: Ostatni ślad

 

Charlotte Link

 

ANNA MARIA BUCZEK

 

Sonia Draga

 

19 godz. 20 min.

 

Pudełko DVD

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

31,90 zł

31,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Ostatni ślad

  Ostatni ślad

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN: 978-83-7508-306-6
  format: 19 x 13,5cm
  Producent: Sonia Draga


  "Ostatni ślad", znana książka Charlotte Link, autorki takich powieści jak "Echo winy" czy "Dom sióstr", ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Anny Marii Buczek. Pisarka, nazywana niemiecką Agathą Christie, potrafi stworzyć nie tylko ciekawą, kryminalną intrygę, lecz przy okazji poruszyć wiele ważnych kwestii społecznych, takich jak chociażby problemy rodzinne.

  W "Ostatnim śladzie" pisarka przedstawia historię tajemniczego zaginięcia młodej kobiety. Elaine Dawson, która właśnie zamierzała polecieć do Gibraltaru na ślub przyjaciółki, Rosanny, nagle zmuszona jest zmienić swoje plany z powodu mgły na lotnisku. Nie chcąc spędzić nocy w pełnej pasażerów hali, przyjmuje zaproszenie na nocleg od przystojnego, eleganckiego mężczyzny. Od tej pory wszelki ślad za nią ginie, policja zaś - nie znajdując ciała - uznaje, że dziewczyna skorzystała z okazji i uciekła od swego despotycznego brata. Jedyną osobą, która nie wierzy w taką wersję wydarzeń, pozostaje Rosanna.

  Charlotte Link (ur. w 1963 roku we Frankfurcie nad Menem) — poczytna autorka powieści kryminalnych, prywatnie córka znanej niemieckiej pisarki Almuth Link. Wydała łącznie 17 powieści, przetłumaczonych na kilkanaście języków. Warto wspomnieć, że Link jest mocno zaangażowana w ochronę zwierząt.

  Na jej dorobek twórczy składają się między innymi: „Echo winy”, „Przerwane milczenie”, „Ostatni ślad”, „Dom sióstr”, „Obserwator”, „Grzech aniołów”.

   

   

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Ostatni ślad

  Ostatni ślad

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: