Promocja dnia

Jedz, Módl Się, Kochaj

Audiobook: Jedz, Módl Się, Kochaj

 

Elizabeth Gilbert

 

ANNA DERESZOWSKA

 

Dom Wydawniczy Rebis

 

15 godz. 0 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Jedz, Módl Się, Kochaj

  Jedz, Módl Się, Kochaj

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-7510-630-5
  format: 13,7 x 18,7cm
  Producent: Dom Wydawniczy Rebis

  Elizabeth Gilbert przed trzydziestką miała wszystko, o czym powinna marzyć nowoczesna kobieta: męża, dom za miastem, dobrą pracę. Mimo to nie była ani szczęśliwa, ani spełniona. Przeżyła rozwód, ciężką depresję i nieszczęśliwą miłość. A potem zaczęła szukać siebie na nowo.

  Jedz, módl się, kochaj mówi o tym, co może się zdarzyć, kiedy bierzemy odpowiedzialność za zadowolenie z własnego życia. To książka dla każdego, kto kiedykolwiek obudził się rano z nieodpartym pragnieniem zmian.

  Elizabeth Gilbert jest autorką m.in. powieści Ludzie z wysp (REBIS 2009)  i The Last American Man (w finale National Book Award). Pracowała jako dziennikarka w „GQ”, jej artykuły uzyskały trzy nominacje do National Magazine Award.

  Ponad 145 tysięcy wydanych egzemplarzy w Polsce.
  Ponad 7 milionów egzemplarzy sprzedanych na świecie.
  Przeczytały ją i polubiły Oprah Winfrey, Hillary Clinton oraz Meg Ryan.

   

  Książka pojawiła się na amerykańskim rynku 31 stycznia 2007, od tego czasu jej sprzedaż systematycznie wzrasta z tygodnia na tydzień. Swoją sympatię do tej książki publicznie wyrażają Oprah Winfrey, Hillary Clinton oraz Meg Ryan, której opisana przez E. Gilbert historia pomogła poukładać własne życie i uleczyć zranienia po rozstaniach z Denissem Quaidem i Russelem Crowe. Do wiernych czytelników E. Gilbert zalicza się też nasz autor Johnatan Carroll: ...Jedz, módl się, kochaj to wspaniała książka. Szczera, płynąca prosto z serca, pełna przenikliwości i trafnych spostrzeżeń. Często kupuję ją przyjaciołom na prezent i wszyscy oni serdecznie mi za nią dziękują... (Jonathan Carroll)

   

  Opinie

  Napisz opinię

  Jedz, Módl Się, Kochaj

  Jedz, Módl Się, Kochaj

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: