Promocja dnia

 • -45%

  15,37 zł 27,95 zł -45% W magazynie
  Offer ends in:
  Stanisław Ignacy Witkiewicz
  Michał Breitenwald

  15,37 zł 27,95 zł
  Obniżka!
Nakarmić wilki

Audiobook: Nakarmić wilki

 

Maria Nurowska

 

LESZEK FILIPOWICZ

 

Biblioteka Akustyczna

 

6 godz. 51 min.

 

Duży digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Nakarmić wilki

  Nakarmić wilki

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-61445-70-8
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Nakarmić wilki, powieść Marii Nurowskiej, autorki między innymi Sprawy honoru, Gier małżeńskich i Miłośnicy, ukazuje się w formacie audiobooka w interpretacji Leszka Filipowicza.

  Bohaterką książki jest Kasia, absolwentka SGGW, która przyjeżdża w Bieszczady, by zebrać materiał do pracy doktorskiej o wilkach. W stacji badawczej, którą okazuje się drewniana chałupa w centrum lasu, przebywają już dwaj młodzi naukowcy: Olgierd i Marcin.

  Pierwsze nocne obserwacje wilków wzbudzą u dziewczyny silną fascynację drapieżnikami, która z czasem przerodzi się w mocną, niemal mityczną więź z watahą. Również między trójką bohaterów — początkowo wobec siebie nieufnych — zawiążą się bliskie relacje.

  "Książka ta »pisała się« w mojej głowie od chwili, kiedy jako czternastoletnia dziewczynka wysiadłam na stacji Karwica Mazurska w Puszczy Piskiej. Ojciec objął właśnie leśnictwo w Karwicy, miałam zostać odebrana z pociągu, ale nikt na mnie nie czekał. Nie wiedziałam, że do wioski jest dobrych kilka kilometrów. Było jesienne popołudnie i ledwie ruszyłam przed siebie, nie bardzo wiedząc, czy idę w dobrym kierunku, zapadł zmierzch. W pewnej chwili zobaczyłam przed sobą kilka ciemnych sylwetek przecinających drogę. Znieruchomiałam, ale trzeba było iść dalej. Do samego domu wydawało mi się, że po obu stronach drogi widzę ogniki wilczych oczu, że wilki mnie prowadzą".

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: