Czarna lista

Audiobook: Czarna lista

 

Aleksandra Marinina

 

Roch Siemianowski

 

Biblioteka Akustyczna

 

10 godz. 10 min.

 

Mały digipack dwuskrzydełkowy

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

34,90 zł

34,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Czarna lista

  Czarna lista

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2010
  ISBN
  978-83-61445-61-6
  format: 13,7 x 12,5 cm
  Producent: Biblioteka Akustyczna

  Czarna lista”, kolejny kryminał Aleksandry Marininy, autorki „Kolacji z zabójcą”, „Gry na cudzym boisku”, „Ukradzionego snu”, „Zabójcy mimo woli” czy „Złowrogiej pętli”, ukazuje się w formacie audiobooka, w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

  Słuchacze „Czarnej listy” poznają tajemnicę zbrodni, mającą miejsce podczas przygotowań do festiwalu filmowego w czarnomorskim kurorcie. Zostaje zamordowana kandydatka do głównej nagrody. Podpułkownik z moskiewskiej milicji pomimo nieprzychylności lokalnych władz włącza się w śledztwo. Kiedy giną kolejni aktorzy, a jego prywatne dochodzenie prowadzi do nikąd jego córce i kochance grozi niebezpieczeństwo. Stasow odkrywając listę kolejnych ofiar stawia wszystko na jedną kartę i rozpoczyna wyścig z czasem.

  Aleksandra Marinina (ur. 1957) po studiach prawniczych pracowała w moskiewskiej milicji, gdzie zajmowała się badaniami w dziedzinie kryminologii. W 1992 roku ukazała się jej pierwsza książka z cyklu powieści o major Anastazji Kamieńskiej. Sześć lat później Marinina odeszła z milicji i zajęła się pracą pisarską. Do dziś jej książki – przetłumaczone 23 języki –  wydano w ponad trzydziestu pięciu milionach egzemplarzy. Cykl o major Kamieńskiej doczekał się ekranizacji zrealizowanej przez rosyjską telewizję NTW.

  Opinie

  Napisz opinię

  Czarna lista

  Czarna lista

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: