Promocja dnia

Wroniec

Audiobook: Wroniec

 

Jacek Dukaj

 

Jan Peszek

 

3 godz. 11 min.

 

Pudełko DVD

 

Wydawnictwo Literackie

 

Wysyłamy: w ciągu 3-5 dni

29,90 zł

29,90 zł za szt

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wroniec

  Wroniec

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-0844-13-1
  format: 13,5x19 cm
  Producent: Wydawnictwo Literackie

   

  Wroniec”, który ukazuje się jako audiobook w interpretacji Jana Peszka, jest znaną książką Jacka Dukaja, autora takich powieści jak: „Xavras Wyżryn”, „Czarne oceany”, „Córka łupieżcy”, „Extensa”, „Inne pieśni”, „Perfekcyjna niedoskonałość”, „Lód”.

  W „Wrońcu” autor przedstawia słuchaczom audiobooka świat, w którym nie było internetu, co więcej nie było komputerów, a telewizory pokazywały tylko dwa programy. Żył w nim sobie chłopiec o imieniu Adaś. Nie chodził on do kina na amerykańskie filmy, nie miał swojego iPoda i komórki, nie lubił oglądać w telewizji brzydkich panów mówiących o nudnych rzeczach. To, co lubił oglądać to „Teleranek”, który pewnej niedzieli się nie pojawił... I od tego wszystko się zaczęło - Wroniec wpadł nocą przez okno do mieszkania, w którym mieszkał Adaś z rodziną i porwał jego tatę. Przyjemne życie chłopca zmieniło się w ciągu jednego dnia...

  „Wroniec” to magiczna baśń o grudniowej nocy 1982 roku. Pełen przygód, językowych gier i fantasmagorii sen o utraconym dzieciństwie, zamglonej młodości. Warto zagłębić się tak w niego, jak i w świetny głos Jana Peszka, lektora książki w wersji audio.

   

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: