Obniżka! Wszyscy znamy Dawida

Audiobook: Wszyscy znamy Dawida

 

Marta Tomaszewska

 

ELŻBIETA KIJOWSKA

 

StoryBox

 

10 godz. 45 min.

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł brutto

13,97 zł za szt

Offer ends in:

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Wszyscy znamy Dawida

  Wszyscy znamy Dawida

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-62-4

  format:
  C Shell
  Producent: StoryBox

  Wszyscy znamy Dawida”, audiobook, którego lektorem jest Elżbieta Kijowska, to jedna z wielu popularnych książek Marty Tomaszewskiej, autorki m.in. „A potem po prostu życie”, „Balu u zegarmistrza Teofila”, „Doliny Czarów”, „Gdzie ten skarb”, „Historii miłosnej”, „Niezwykłych odwiedzin”, „Porwania” i „Potworka”.

  Intrygująca powieść psychologiczna o gubieniu się ludzi sobie bliskich i powolnym odnajdywaniu uczuć. Wyraziście zarysowane postacie, egzotyka. Żywa akcja rozgrywa się jednocześnie w Polsce, Francji i Kambodży.

  Marta Tomaszewska — pisarka, poetka i baśniopisarka, opublikowała ponad 40 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za sprawą książki "Podróż do Krainy Om" uznawana jest za prekursorkę polskiej fantasy.  Pisarka otrzymała wiele nagród: Nagrodę Prezesa Rady Ministrów za twórczość dla dzieci, Medal honorowy na Biennale sztuki dla Dziecka, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, wpis na międzynarodową listę Honorową IBBY, Order Uśmiechu, Medal IBBY za całokształt twórczości dla dzieci i młodzieży, Złoty Medal Zasłużona Kulturze Gloria Artis.

  Opinie

  Napisz opinię

  Wszyscy znamy Dawida

  Wszyscy znamy Dawida

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: