Promocja dnia

Obniżka! Rzeka podziemna

Audiobook: Rzeka podziemna

 

Tomasz Jastrun

 

WŁODZIMIERZ PRESS

 

9 godz. 11 min.

 

Pudełko DVD

 

StoryBox

 

Wysyłamy: w ciągu 24 godzin

13,97 zł

-30%

19,95 zł

13,97 zł za szt

Storybox 11.06

 • Wyślij do znajomego

  Wyślij do znajomego

  Rzeka podziemna

  Rzeka podziemna

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

 • rok wydania: 2009
  ISBN: 978-83-61592-28-0

  format: 19,2 x 13,2 cm
  Producent: StoryBox

  Rzeka podziemna”, która właśnie ukazuje się w formie audiobooka w interpretacji Włodzimierza Pressa, jest jedną z popularnych książek Tomasza Jastruna, poety, prozaika, felietonisty (pisywał do paryskiej „Kultury”, „Polityki”, „Rzeczpospolitej”, „Elle”) oraz krytyka literackiego, syna poety Mieczysława Jastruna i poetki Mieczysławy Buczkówny, autora takich pozycji jak „Bez usprawiedliwienia”, „Promienie błędnego koła”, „Na skrzyżowaniu Azji i Europy”, „Biała łąka”, „Czas pamięci i zapomnienia”, „Węzeł Polski”, „Obok siebie”, „Miłość-niemiłość”, „Powitania i pożegnania”.

  W „Rzece podziemnej” słuchacze audiobooka znajdą wstrząsający zapis choroby duszy. "Podziemna rzeka" opisuje dramat mężczyzny rozpadającego się psychicznie. Szaleństwo tego pracownika agencji reklamowej przeplata się z trzeźwym widzeniem siebie i świata. Jego niepohamowaną obsesją stał się seks.

  Tomasz Jastrun (ur. 15 września 1950 w Warszawie) — polski poeta, prozaik, eseista, krytyk literacki i reporter. Absolwent polonistyki. Syn poetów Mieczysława Jastruna i Mieczysławy Buczkówny. W czasach PRL związany z opozycją demokratyczną, należał do „Solidarności”; w jego mieszkaniu znajdował się nawet punkt dystrybucji publikacji niezależnych. Brał udział w strajku w Stoczni Gdańskiej im. Lenina; po wprowadzeniu stanu wojennego ukrywał się przez kilka miesięcy.

  Pisał felietony dla paryskiej „Kultury”, „Rzeczpospolitej”, „Newsweeka”, „Twojego Stylu”, „Zwierciadła” oraz „Wprost”.

   

  30 innych audiobooków w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten audiobook kupili również: